Oceny Seat Leon III Hatchback 1.4 TSI ACT 150KM 110kW 2014-2016

Seat Leon III Hatchback 1.4 TSI ACT 150KM 110kW 2014-2016 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Seat Leon III Hatchback 1.4 TSI ACT 150KM 110kW 2014-2016

~PiotrK
Hatchback 1.4 TSI ACT 150KM 110kW
Kupiony w dobrej promocji, w wersji FR z doposażeniem. Przed zakupem testowane kilka innych aut. Bardzo ważna kwestia - miałem nim dość poważną kolizję. Na tyle poważną, że wystrzeliły poduszki powietrzne. Auto zachowało się bardzo bezpieczenie, systemy bezpieczeństwa bardzo skuteczne. Oczywiście naprawione w salonie. Silnik zachowuje się rewelacyjnie. Spalanie (przy dość, przyznam, spokojnej jeździe) trzyma średnią 5,6 litra/100km (liczone po...
~donluki
Hatchback 1.4 TSI ACT 150KM 110kW
Auto ma ciekawą linię, zwraca uwagę na drodze. Jest dobrze wykonane, małe usterki to przy niskiej temperaturze nie odskakuje przycisk świateł awaryjnych i klapka wlewu paliwa nie zawsze otwiera się za pierwszym naciśnięciem.
~Rumcays
Hatchback 1.4 TSI ACT 150KM 110kW
Po samochodzie za ponad 100k oczekiwałem lepszego wykonania. To mój drugi ale chyba już ostatni Seat.
~zorza
Hatchback 1.4 TSI ACT 150KM 110kW
Dynamiczne, wygodne, oszczędne auto za rozsądne pieniądze. Zakup, z którego jestem bardzo zadowolony. A z każdym miesiącem lubię to autko coraz bardziej.
~Jarek
Hatchback 1.4 TSI ACT 150KM 110kW
ACT czuć, że się włacza- silnik jakby terkocze i wyczuwalne sa wibracje- nie potrzeba ikony aby wiedzieć, że sie przełączył. Dodatkowo opóźnienia reakcji na gaz ale to niezależnie od ACT. (Silnik)
~TomekSeatLeonFR
Hatchback 1.4 TSI ACT 150KM 110kW
Ogólnie skrzynia działa prawidłowo jednak nie bardzo słabo działa zmiana 1-2, prawie nigdy nie udaje mi się wykonać zmiany biegów bez szarpnięcia. (Skrzynia biegów)
Dziennik kosztów dla Seat Leon III Hatchback 1.4 TSI ACT 150KM 110kW
~Voytek
Hatchback 1.4 TSI ACT 150KM 110kW
skrzynia 6 biegów, duża moc, niska masa własna pojazdu - to wszystko powoduje, że poza miastem spokojna jazda powoduje spalanie w okolicy 4,2 - 4,5 litra (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
3,7
~t13tom
Hatchback 1.4 TSI ACT 150KM 110kW
Trzeba się przyzwyczaić. Ja miałem kłopot z redukcją z 6 na 3 - wchodziła 5. (Skrzynia biegów)
~Pete
Hatchback 1.4 TSI ACT 150KM 110kW
Spalanie w cyklu mieszanym przejechane 5000 km od zakupu wg. komputera 6,8. Przy jeździe latem 90 km na godzinę bez klimy komputer potrafi pokazać 4,8, powyżej 130km/h 7-8l (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~donluki
Hatchback 1.4 TSI ACT 150KM 110kW
Przy mrozie zacina się przycisk świateł awaryjnych, jedno z mocowań maty wyciszającej na wewnętrznej stronie klapy silnika odpadło i to tyle póki co z usterek. (Bezawaryjność (drobiazgi))
Seat Leon III Hatchback