Lista ocen Seat Leon III (14)

~jarni
Hatchback 1.6 TDI CR 105KM 77kW
Seat Leon III wzbudza delikatne zainteresowanie na ulicy, co jest całkiem przyjemnie dla kierowcy :) Dzieje się tak dzięki atrakcyjnemu, troszkę zadziornemu designowi zdradzającemu sportowe aspiracje. Czerń lakieru podnosi jeszcze jego atrakcyjność. Wnętrze jest komfortowe a kierowca ma do dyspozycji wiele użytecznych rozwiązań. Przyzwoita jednostka napędowa + solidne DSG powodują, że po odpaleniu nie chce się go wyłączać, tylko jeździć dalej.
~dean
Hatchback 1.6 TDI CR 105KM 77kW
Samochód niezmiernie interesujący dla każdego młodego kierowcy. Nowoczesna linia i styl nadwozia cieszy ludzkie oko. Odbiega ono już zdecydowanie od wyglądu poprzedniej generacji, która kojarzyła się raczej z długim rodzinnym wanem. Dziś przypomina raczej zwinny sportowy wóz, kojarzący się bardziej chociażby z Ibizą. Zapewne to zasługa budowy karoserii na płycie MQB Volkswagena, tej samej na której budowane są nowe Golfy. Do tego dość twarde,...
~Maciek
Hatchback 1.6 TDI CR 105KM 77kW
Polecam serdecznie. Jeżdżę ponad rok i jestem bardzo zadowolony. Moje zadowolenie wywodzi się głównie z powodu jakim jest bardzo ekonomiczna jazda. Mały minus to taki że mógłby mieć z 20KM więcej i szósty bieg. Skrzynia idealna, biegi wchodzą leciutko... Polecam wersję z full ledami w światłach gdyż autko tylko wtedy wygląda jak trzeba.
~Matt
Hatchback 1.6 TDI CR 105KM 77kW
Choć w kwestii stylistyki hatchbacków trudno jest wymyślić coś nowego, Leon wyróżnia się przede wszystkim świetnymi światłami LED i gustownymi przetłoczeniami. Mechanicznie to VAG, więc na chwilę obecną nie ma się do czego przyczepić. Pewne wady wydają się być problemem jednego egzemplarza.
~Bartek
Hatchback 1.6 TDI CR 105KM 77kW
daję dobrze, bo doskonale auta pojawiają się w przedziale cenowym powyżej 350 tyś zł:), ale autko póki co spisuje się bardzo fajnie i polecam jego kupno każdemu zainteresowanemu. szczególnie silnik bardzo pozytywnie zaskakuje.
~artek90
Hatchback 1.6 TDI CR 105KM 77kW
Super auto, oszczędne, dobrze wyposażone, dosyć dopracowane wzgeldem poprzedniej generacji. Nie oplaca sie doplacac do golfa 7 albo a3, to te same auta na tej samej plycie podłogowej mqb , roznia sie tylko detale
~digl
Hatchback 1.6 TDI CR 105KM 77kW
naprawdę bardzo udane auto, miałem okazję pojeździć trochę golfem VII, i szczerze to nie ma sensu dopłacać za VW, jedyna rożnica na + dla golfa to jakość plastików, ale Leon rozwala bardzo efektownymi światłami LED
~kedarrr
Hatchback 1.6 TDI CR 105KM 77kW
Seat długo kazał czekać na nowego Leona. Było warto, samochód jest dopracowany i ciężko znaleźć w nim jakieś większe wady. Jedyna uwaga z mojej strony, to to, że jest nieco bardziej zachowawczy od poprzedniej generacji. Szkoda, hiszpański temperament został nieco utemperowany.
~Itum
Hatchback 1.6 TDI CR 105KM 77kW
Tańszy, co nie znaczy gorszy odpowiednik Golfa. Technicznie to prawie te same samochody
Dziennik kosztów dla Seat Leon III
5,9
8,1
~voytek
Hatchback 1.6 TDI CR 105KM 77kW
sam silnik jest bardzo ekonomiczny, ale turbodziura jest jak z Warszawy do Berlina (Silnik)