Lista ocen Seat Toledo I (500)

3,7
~Krzychu z OP
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
Nie oszukujmy sie to jest auto niemieckie - np. golf III generacji i jak dla mnie jest ok. Jak mam gdzieś jechać nie mam żadnego stresa że padnie gdzieś na drodze pełne zaufanie.
~Artur
Liftback 1.9 D 68KM 50kW
Cena do jakości. Zapłaciłem za niego 4 tyś. nigdy mnie nie zawiódł. Mimo że na koniec nie dbałem o niego. gdyby nie blacha nigdy bym go nie dał na złom. Był zaczarowany alkazar z in sygnowaniem GSI.
3,6
~Białas
Liftback 1.8 16V 125KM 92kW
Jak na rocznik i przebieg, według mnie, bardzo przyzwoicie.
4,1
~tomaszsz
Liftback 1.6 i 72KM 53kW
Dobry samochód dla młodej rodziny,ekonomiczny-tylko żeby paliwo było jeszcze tańsze,dużo miejsca i pojemny bagażnik
3,7
~arka3
Liftback 1.6 i 75KM 55kW
To jest już mój kolejny opis tego auta, tym razem po 50tys km. Nadal uważam że było warto, chociaż dzisiajza te same pieniądze kupiłbym pojazd nowocześniejszy i lepiej wyposażony.
3,1
~rwalenty@poczta.onet.pl
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
Jestem z niego bardzo umiarkowanie zadowolony. Moim zdaniem Seat powinien zmienić jedno ze swoich haseł reklamowych na: "Niemiecki temperament, hiszpańska precyzja". Ot całe Toledmierwa i tyle.o
~KRISZO
Liftback 1.8 i 90KM 66kW
Uwazam ze jak na auto za tak niska cene jest naprawde godny uwagi : Komfortowy,tani w eksploatacji,bezawaryjny. Przyczepilbym sie do blachy - niestety to jest najwiekszy minus tego samochodu.Ale przy odrobinie opieki mozna sie w nim zakochac.
~Dereo
Liftback 1.6 70KM 51kW
Motor VW spisuje się naprawdę dobrze. Nie brakuje mu mocy ani elastyczności. Na pewno pomaga mu stosunkowo niska masa jak na tak duże auto. Słabowity poniżej 3tys obr/min. (Silnik)
~Fred
Liftback 1.9 TDI 110KM 81kW
Fajne auto ma kopa przy swojej masie i wielkości, dużo miejsca z przodu , nie ma problemów z wyprzedzaniem i to spalanie dla POlaka,:)
3,6
~Arek
Liftback 1.6 i 101KM 74kW
Całkiem niezłe auto. Jeżeli chodzi o naprawy to polecam zakup części u dealerów SKODY (szybko i taniej) lub zamienniki (bardzo dobry wybór renomowanych producentów za małe pieniądze - zamienne z Octavią, Golfem IV). Generalnie prosty w budowie (np. zawieszenie). Jedyna "filozofia" to elektronika na silniku. Silnik też prosty - mam 1.6 z 8 zaworami.