Lista ocen Seat Toledo III (202)

~fox
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
ładne auto z doskonałym wyposażeniem za rozsądne pieniądze.
~pablo uk
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Auto ok, zaskoczylo mnie pozytywnie, mam wersje angielska jezdzi sie przyjemnie, samochod przestronny. Natomiast chciałem przesterzec przed ASO Seat w RADOMIU, zlecilem przeglad 90k km - ceny czesci z kosmosu (po telefonie do Iberii skorygowano ceny czesci na te ze strony www.seat.pl), obciazono mnie 295zl za sam olej (5L na fakturze) na pytanie czemu 5 a nie 4.3 jak jest w ks. obslugi usl;yszalem, ze zalano 4.7 poniewaz te silniki PD biora...
~Moby
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Mimo kilku uwag powyżej, jestem zachwycony autkiem. Ideały raczej nie istnieją. Jest kilka elementów, które możnaby usprawnić, ale moja ocena ogólna jest wysoka.
~Witek
Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW
Tak jak w ocenie szczegółowej. Trzeci SEAT z myślą o kontynuacji. Gdybym miał zastrzeżenia, co do samochodu lub serwisu zmieniłbym go na co innego.
~Valdemar
Sedan 1.6 102KM 75kW
dobre niezawodne auto za rozsądne pieniądze, nie oklepane na drodze jak inne VW no i trzeba go polubić- futurystyczny tył pojazdu
~Jarosław
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
To mój pierwszy diesel. Jestem pozytywnie zaskoczony dużą elastycznością silnika. Charakterystyczny klekot znacznie maleje gdy silnik rozgrzeje się. (Silnik)
3,8
~tirlik@vp.pl
Sedan 2.0 FSI 150KM 110kW
Wcześniej jeździłem Zafirą i było ok. Ten samochodzik w zasadzie kupiłem przez przypadek i jestem miło zaskoczony. Coś jest prawdy w tym powiedzeniu niemiecka solidność i hiszpański temperament. Szczególnie polecam jazdę po niemieckich autostradach wtedy można poczuć jego temperament i zużycie !!! paliwka. Gdyby poprawić widoczność całkiem dobrze wypada.
~Umiarkowany
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Gdyby nie serwis autko polecałbym każdemu (oczywiście w przedziale cenowym :-)).
~diabeł
Sedan 1.6 102KM 75kW
chyba nie ma obecnie piękniejszego samochodu na rynku, byłem zdecydowany na 100% na golfa V ale przypadkowo znalazłem się w salonie seata i zachorowałem na to auto, postanowiłem dołożyć parę złotych i mieć cudnego toledo niż nijakiego golfa.
~Der
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Super ale na razie zrobiłem nim tylko 700 km będe informował na bieżąco.