Lista ocen Seat Toledo III (202)

~Piotr
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Silnik troszkę głośny, ale słychać tylko w mieście. Na trasie wcale nie jest tak źle. (Silnik)
~Maciek
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Doskonale auto. niestety jakosc wykonania i plastiki pozostawiaja troche do zyczenia. w aucie 1,5 rocznym po 30 tys slychac trzeszczenie plastikow (glownie w zimie). 105 koni wystarcza do spokojnej jazdy. czasem brakuje mocy. na wiosne czeka chip :D. wyposazenie w wersji super wagen jest wiecej niz zadowalajace. 65 tys zl i mamy esp, pelna automatyke, tempomat i silnik tdi. miejsca z tylu tyle ze mozna sie gonic :D a mam ponad 180cm...
~paweł
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
autko warte tych pieniędzy 68tyś + ac na rok gratis. Wygląd no cóż widziałem ładniejsze tył tego auta przypomina fortepian altea xl jest dużo ładniejsza ale kosztuje więcej
~zbysio
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
solidny i ekonomiczny w ekspolatacji samochód za rozsądne pieniądze w zakupie godny polecenia
~Speed
Sedan 1.6 102KM 75kW
Samochód wygodny, pewny, przyjemny w prowadzeniu, niezawodny.
~tomek
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Samochód o bardzo ciekawej (dla niektórych kontrowersyjnej) stylistyce. Mimo że od rozpoczęcia produkcji minęło już 7 lat wygląd ciągle \"na czasie\". Do zalet należy na pewno duża przestrzeń w środku, silnik ponoć \"nie do zajeżdżenia\", bogate wyposażenie, duży bagażnik, liczba schowków, duża liczba części zamiennych. Do wad zaliczyłbym słabą widoczność do tyłu, niewielkie lusterka boczne i wycieraczki.
~m
Sedan 2.0 TDI DSG 140KM 103kW
Bardzo przyjemne auto,komfortowe,szybkie,w miarę przestrzenne,wygląda nowocześnie,fajna bryła nadwozia.Wersja Stylance full wypas nowy kosztował 120tyś.Polecam
2,9
~Raffyxxx
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Silnik dopiero po powerboxie daje sbie radę z tym kolosem. V-tech rządzi 340 niutonów daje frajdę z jazdy (Silnik)
~skybit
Sedan 1.6 102KM 75kW
Duże rodzinne auto. Wyjazd na wczasy nie stanowi problemu :) Duży komfort jazdy. Mam go od początku jestem bardzo zadowolony. Jazda na LPG nie odczuwam żadnej różnicy. Polecam.
~KKKKKG
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Samochód dobrze spełnia rolę jednoczesnie osobowego po miescie i rodzinnego na wypady z 5 osobową rodzinką