Lista ocen Seat Toledo III 1.9 TDI 105KM 77kW 2004-2009 (70) - Ergonomia

Na liście zabraknie 44 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysztof
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Tu nie mam sie do czego czepiac wszystko na swoim miejscu i poukładane z głową. Dużo schowków na drobiazgi na grubsze rzeczy jest bagażnik. Fotele mają gługie siedziska siedzi sie komfortowo możliwość ustawienia fotela w kilku płaszczyznach, regulowane podparcie lędźwi super kierowinica ustawiana w dwóch płaszczyznach dopełnia szczęscia. Polecam Bluetooth fajnie i komfortowe korzystanie z telefonu wbudowany zestaw głośno mówiący plus...
~zylek
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Na (-): podłokietniki, uchwyty na kubki, schowki. Przy długiej jeździe bolą łokcie od podłokietników i to o dziwo tych w drzwiach które są tapicerowane. Uchwyty na kubki zostały umieszczone w nienajlepszym miejscu, wysoki kubek z kawą jest trochę przekrzywiony co rodzi obawy że się w końcu wyleje. Z przodu trochę brakuje miejsca na klucze czy telefon. Położenie czegokolwiek za uchwytem na kubki powoduje że przedmioty wylatują z tamtąd przy...
~Jarek Pomorze (part II)
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Rok temu jak go kupiłem byłem zachwycony. Ergonomia związana z jazdą ok, ale schowki beznadziejne. Kupiliśmy go jako auto rodzinne i musimy stwierdzić, że nie zawsze się nadaje do wszystkich \"rodzinnych\" zastosowań. Na przykład wypicie lub zjedzenie czegokolwiek w samochodzie na postoju graniczy z cudem. Nie ma gdzie odstawić kubków, termosów itp itd. Ktoś powie, że się czepiam, ale ja naprawdę spędzam w tym samochodzie wiele czasu z...
~kierowcabombowca
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
nie mam wielkich zastrzeżeń, jedynie obsługa tempomatu mi jakoś nie pasuje i regulacja lusterek koło hamulca ręcznego wymaga przyzwyczajenia. To coś co zwą podłokietnikiem, jest zupełnie nieprzydatne, jest za nisko i daleko. Mała kierownica świetnie leży w dłoniach, fotele bardzo wygodne, lekko kubełkowe dobrze trzymają w zakrętach, aż kusi żeby poszaleć.
~Krzysiek z Wrocławia
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Muszę powiedzieć, że zagadnienie ergonomii jest kwestią bardzo subiektywną. Jeździłem kilkoma markami i nigdy nie miałem szczególnych problemów z przyzwyczajeniem się do obsługi pojazdu. W Seacie cenię sobie prostotę rozwiązań. Siadając w aucie pierwszy raz wiedziałem gdzie, co i jak.
~Kierowca
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Stara niemiecka szkoła opakowana miłym designem ala Hiszpania. Wszystko jest na swoim miejscu, kierownica bardzo dobrze leży w dłoniach, a wyposażona w funkcję obsługi radia daje poczucie pełnego panowania nad autem. Przełączniki na swoich miejscach - po prostu dobre, wygodne i łatwe w użyciu auto.
~Głowa rodziny
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Wszystko jest na miejscu i pod ręką. Pozycja za kierownicą bardzo dobra. Dużo pojemnych schowków, otworów na butelki i puszki z piciem, duży bagażnik, dwa gniazda 12V. Generalnie z rodziną na wakacje jedzie się w pełnym komforcie - żona nie musi oszczędzać na bagażach.
~Karol
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
komfortowy fotel kierowcy- dobrze wyprofilowany, głęboki, nawet na najdłuższych trasach do Wielkiej Brytanii nie boli kręgosłup- regulacja okolicy lędźwiowej, regulacja wysokości , dobry dostęp do radia, łatwa obsługa komputera, czytelne wyświetlacze
~michal.probulski@gmail.com
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Bez najmniejszego zarzutu. Może trochę te wycieraczki włączane podnoszeniem do góry - inaczej niż w innych autach. Ale ogólnie wszystko na swoim miejscu. Bliskie ideałowi. Mało jednak schowków (są fajne pod fotelami kierowcy i pasażera zamykane.
~swojak
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
podłokietnik - nieporozumienie, reszta może być, bardzo ładny design deski rozdzielczej, piękne zegary z centralnym obrotomierzem, aż chce się tym jeździć. Zegarek jedynie w komputerze, a powinien być gdzieś na desce.