Lista ocen Seat Toledo III 1.9 TDI 105KM 77kW 2004-2009 (82) - Całokształt

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Majtas
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Cieszę się z zakupu, długo szukałem dobrego egzemplarza w dobrej cenie i uważam, że się opłacało. Oprócz kosztów eksploatacji (plus zrobienie klocków i rozrządu zaraz po zakupie) nic nie trzeba było robić do tej pory.
~Krzysiek z Wrocławia
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Ten samochód po prostu mi się podoba i nie chodzi i wyłącznie o bryłę. Po prostu spełnia wszystkie moje oczekiwania: jest mocny, pakowny, dobrze wykonany, jak na razie bezawaryjny i tani w eksploatacji. Serdecznie polecam.
~PW
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Bardzo zróżnicowanie. Z jednej strony doskonały i chwalony silnik, fajna praca skrzyni i niezłe prowadzenie. Z drugiej jednak: kontrowersyjny design i kiepskie materiały wykończeniowe, które rażą swoją brzydotą.
~Głowa rodziny
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Bardzo dobre auto dla rodziny. Mocny silnik, dużo przestrzeni, ciekawa stylistyka, bogate wyposażenie (zarówno z kategorii bezpieczeńswo jak i komfort). Szczerze polecam, przy czym uważajcie na auta zagraniczne (mnóstwo rozbitków).
~karina_piotrek@op.pl
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Jezdzi sie swietnie i co dla mnie jest duzym +, wyrozniam sie w tlumie. Toledo jak dla mnie jest INNE w pozytywnym tego slowa znaczeniu. Nie jest to auto nudne, bardzo pojemne, wygodne i ekonomiczne.100%pozytyw!!! BYLE TAK DALEJ!
~MC
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Nadszedł czas wymiany auta, ale proszę mi wierzyć, że ciężko mi się z nim rozstać. Nigdy mnie nie zawiodło i wygląd zewnętrzny jest jego atutem(pomimo moich pierwotnych oporów). To auto nietuzinkowe.
~snake
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Bardzo słabe wykończenie wnetrza łaczenia plastików maja duże szczeliny wykładzina na podłodze wychodzi spod plastikowych obudów, plastki trzeszczę przy dotknieciach. Ogólnie wszystko bardzo słabo spasowane
~michu2606xyz
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Auto wygodne, cholernie duże i nafaszerowane elektroniką w każdym calu. Brakuje tylko alusów do kompletu - ale to nie jest duży wydatek. Oszczędnei w miarę solidne - dla rodziny 2+2 ideał!
~grandus13
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Samochod duzy i komfortowy. 5 osob podrozoje bez problemu. silnik diesla zapewnia dynamiczna a zarazem oszczedna podroz. nie ma co sie zastanawiac nad zakupem. samochod godny polecenia.
~wojo
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Auto bardzo przywoite i trudno się do czegoś doczepic. Oczywiście zdarzają się tacy, którzy mówią, że plastiki itd... Auto dla osób, które chcą wydać pieniądze i mieć przyjemne auto do podrózowania.