Lista ocen Seat Toledo (1282)

~Kamil78
Liftback 2.0 i 115KM 85kW
Mam auto od 3 lat (zrobione ok 40 tys km). Kupilem zadbany egzemplarz z DE z niewielkim przebiegiem (96 tys) w nietypowej wersji (2.0 ben i automat). Szacuję, ze w rzeczywistości miał przejechane jakieś 150 tys - standardowa cofka przez handlarza. Ogólnie poza eksplopatacją (rozrząd, klocki, tarcze, wydech, plyny i oleje) z autem nic się nie dzieje poza tym, że chrupie go ruda - ale jak na ten rocznik jest i tak super (tylko tylne nadkola...
~michu2606xyz
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Auto wygodne, cholernie duże i nafaszerowane elektroniką w każdym calu. Brakuje tylko alusów do kompletu - ale to nie jest duży wydatek. Oszczędnei w miarę solidne - dla rodziny 2+2 ideał!
~LUKI
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Auto bardzo udane,pomysłowe,z kontrowersyjnie wyglądającym tyłem,który osobiście traktuje neutralnie.Świetny silnik,polecam podkręcenie w salonie od nowości.Bardzo elastyczny,dobre osiągi.W środku pełen komfort,dużo schowków,miejsca,dobre materiały,ergonomiczność na wysokim poziomie.
~Marcin
Sedan 1.6 102KM 75kW
Generalnie jestem bardzo zadowolony, obecnie zastanawiam się nad zmianą na innego Seata lub Skodę z silnikiem benzynowym, ale jak się okazuje do silników TSI nie ma sensu zakładania LPG. Więc chyba z powodu braku problemów z tym samochodem nie będę kombinował i go zostawiam na przynajmniej rok. Obecnie w cenie 50-60 tyś i tak nie dostanę nić lepiej wyposażonego, niż to co mam.
~t_tomczyk@o2.pl
Seat Toledo II
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Mimo twardego zawieszenia i słabego wyciszenia kabiny, b. duża przyjemność z jady. Elegancka i ponadczasowa sylwetka. Stonowany i sportowy kokpit, bez zbędnych ozdobników (zwłaszcza modnych teraz malowanych sreberek). Mimo (na początku eksploatacji) dużej liczby drobnych usterek (Hiszpanie chyba uczyli się dopiero montażu...), auto oceniam b. dobrze pod kątem bezawaryjności. Jest jak dobre wino, im starsze, tym bardziej się je docenia......
3,5
~tomekjonio@poczta.onet.pl
Liftback 1.9 TDI 90KM 66kW
Można mieć jeszcze pretensje do wyglądu deski rozdzielczej... te małe kontrolki VW w postaci diod... szczególnie uciążliwe przy kierunkowskazach.
~jangawa@go2.pl
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
dobre dla dużej rodziny, jeżdzę ja i jeździ żona, nawet z parkowaniem nie ma większych kłopotow, stoi pod domem i zimą odpala bez większych problemów, dobry bażnik nawet z butla - 35 litrów, kupilem z gazem, instlacja na ogół bez zarzutu - czasem brak wolnych obrotow i wyje, ale na to jest domowy sposób - zdjęcie na minutę klemy i ... bez wizyty u mechanika i parę zloty w kieszeni
~georgios
Liftback 1.6 i 101KM 74kW
Silnik naprawdę OK - elastyczny, dynamiczny, niezawodny. Moc w sam raz do tego auta. (Silnik)
3,2
~chefren@poczta.fm
Seat Toledo II
Sedan 1.6 100KM 74kW
Ogólnie ładnie się prezentuje, a;e rozczarowuje zagospodarowaniem i mozliwościami wnętrza. Nie psuje się a serwis do tanich nie należy. Raczej niezawodny, ale nie liczmy na bicie rekordów oszczęności przy tankowaniu.
Dziennik kosztów dla Seat Toledo
8,1
10,3
~Kamil
Seat Toledo IV
Liftback 1.2 TSI 90KM 66kW
Bardzo przyjemne auto w codziennym głównie miejskim użytkowaniu. Mało pali i nie psuje się. Słaby lakier niestety ale w tej klasie i cenie raczej można się tego spodziewać. Nagłośnienie w porządku. Widoczność meega ! Oczywiście bzdurą totalną jest interwał olejowy zalecany przez producenta.. Olej najlepiej co roku lub 15 tys kilometrów, dobry jakościowo. Polecam 0W-30 - odpala wtedy gładko bez charakterystycznego dla tego silnika dźwięku -...
Seat Toledo