Lista ocen Skoda Fabia I Hatchback (1441)

~zzz
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Narazie nie narzekam. Mogłaby mieć troche lepsze przyspieszenie na czwartym biegu (o piątym nie wspomnę) ale ogólnie jeździ mi sie nią bardzo dobrze.
~josisz
Hatchback 1.2 i 64KM 47kW
Autko można ocenić niezmiernie pozytywnie, ja osobiście nie dopatruję się żadnych mankamentów. Brakuje mi jedynie miejsca z tyłu, ale to przecież nie Superb ;-)
~Krzysiek_38
Hatchback 1.4 68KM 50kW
Moim zdaniem godny polecenia. Szczególnie dla osób, które chcą auto oszczędne ale bez instalacji gazowej (nigdy więcej!!!) oraz bez "ciężkiej nogi". Oczywiście ma też drobne mankamenty: prawe lusterko mniejsze niż lewe?! Podświetlenie fabrycznego radia z CD tylko z włączonymi światłami pozycyjnymi?! Zamykanie maski silnika - trzeba nieźle trzasnąć!
~piotrowski
Hatchback 1.2 i 64KM 47kW
fabia to dobre autko segmentu B czyli miejskiego!!!!!!!!!cena nie jest niska ale na tle konkurentów wypada bardzo dobrze!!!!!!!!!jak bede kupował to napewno wezme skode fabie ale juz kombi bo rodzina sie powiększa!!!!!!!!!!!
~st
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
W sumie samochód był kupowany dla handlowca ale w końcu przyszło mi nim jeździć. Gdybym go kupował dziś to na pewno dokupił był klimę i ew. zastanowił bym się nad wersją z silnikiem diesla, choć z drugiej strony to przy mojej jeździe rzędu ok. 10-15 tys. km rocznie nie jest to chyba do końca opłacalne (uwzględniając koszty ubezpieczenia).
~:) Waldas
Hatchback 1.4 68KM 50kW
Na prawdę przyjemnie się nie tylko wsiada ale również wysiada po jeździe. Jazda tym autem na prawdę cieszy
~Grooby
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Ogólnie fajne autko, nie mówię że doskonałe, ale przyjemne. Długo się zastanawiałem co kupić i w ogóle nie żałuję wyboru.
3,6
~Jurek - poprzednio użytkownik Felicji LX 1,6/75KM jurgol@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
"Tak sobie" - Myslałem, że będzie lepiej niż w Felicji, a niestety nie jest, ale poczekajmy jeszcze chwilkę. Felke sprzedałem po przejechaniu 111000 km i byłem zadowolony. Ogólnie lepszy komfort jazdy! Panowie ze SKODY - to doWas - jak poprawiacie to poprawiajcie na lepsze a nie na gorsze. Pozostawienie wielu rozwiązań z Felicji wyszłoby na PLUS. Aha i ten design - nadal toporny.
~kowjak
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Bezawaryjny, jeśli dba się na bieżąco, bardzo małe koszty przejechanych kilometrów (paliwo + wymiany części, oleju). Raz padła skrzynia biegów ale po wymianie trzyma się dłużej niż poprzednia oryginalna. Auto typowo oszczędne.

Usterki Skoda Fabia I

Skoda Fabia I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Adrian Ejsi
Hatchback 1.9 SDI 64KM 47kW
Bardzo fajnie skonstruowany, fajnie wygląda. Bardzo ciekawy całokształt.
Skoda Fabia I Hatchback