Ocena kierowcy - Skoda Fabia I Hatchback

Marek W., 19 lat temu
Rok produkcji 2001
Skoda Fabia I Hatchback 1.4 60KM 44kW 1999-2007 - Oceń swoje auto
Na kształt samochodu, dodatki i na pewno silna ingerencja VW srawiają ,że autko jest atrakcyjne. Pomimo ,że miałem z nią kłopoty to zastanawiał bym się jeszcze raz nad kupnem twgo auta tylko z innym silnikiem.
Na kulturę pracy i na elastyczność nie mogę się uskarżać ale miałem z nim kłopoty.już trzy razy wymieniałem łańcuch rozrządu.MAM NADZIEJE,ŻE TO JEDNOSTKOWY PRZYPADEK.
Bez jakichkolwiek uwag. Co VW to VW.
Jest na prawdę ok.
Jak umyę sobie szyby to wzsystko widać.
Ja mam samochód z regulacją wysokości fotela kierowcy. Bez tego nie byłoby ta wygodnie.
Nawet w autach bez klimatyzacji trzeba pamiętac o wymianie filtra przeciwpyłkowego bo jak się o tym zapomina to nie jest tak wydajna.Ale to tak jest wszędzie.
Ok. moja 9-cio miesięczna córka siedzi wygodnie,i jej mama też.
Auto ma ponad 46000 i nawet jak szybko jade to słysze co mówi żona.
Na zużycie nie ma co nażekać. w mieście zje 7-8 litrów. Na trasie jak się nie spieszę to przy 100 km/h komputer na chwilowym zużyciu pikazywal ok 5,4-5,5 litra. Natomiast co do przegładu to nie jestem wcale zadowoloy. Jest drogi(przynajmniej w moim mieście) i nie wiem co się dzieje z moim autem jek go zabirrają. Może to źle ale jestem norufny i chciał bym widzieć co się z nim dzieje.
Dobre auto za przyzwoitą cenę. Tylko nie w wersji podstawowej.
Mam nadzieje, że to tylko w moim aucie ale samochód ma 4 lata a wysiadły dwa przełączniki od szyb.Nażekam na auto alarm zamontowany w serwisie. pojawiło się denerwujące trzeszczenie w centralnej części kokpitu.(podobno jest tam jakiś kołek który to powoduje)Jak już pisałem trzy wymiany łańcucha rozrządu no i problemy z wolnymi obrotami i wspomaganiem kierownicy( co jest najgorsze bo albo się wyłączy albo wspomaga w przeciwną stronę.TRAGEDIA)
Oposane wcześniej obroty, wspomaganie i rozrząd zaliczem do poważnych usterek.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 60KM 44kW [l/100km]

6,8