Oceny Skoda Fabia I Hatchback 2.0 115KM 85kW 1999-2007

Najnowsze oceny Skoda Fabia I Hatchback 2.0 115KM 85kW 1999-2007

2,9
~mały
Hatchback 2.0 115KM 85kW
gdyby nie beznadziejny lakier, cieniutkie zawieszenie,drbiazgi niedopracowane,duże spalanietoby było nie głupie auto. za bardzo przereklamowane jak towary w supermarketach których termin sie już kończy a chciałem kupić auto nowoczesne a nie bubla. Myślałem że o jego problemach będe myślał po 10 latach z tą myślą kupiłem go w salonie a niesprowadziłem z Niemczech który by jeździł bokiem
3,5
~Fan
Hatchback 2.0 115KM 85kW
naprawde polecam , szczegolnie ta po Liftingu - wiem ze mam nowe auto na gwarancji , a nie stary rupiec przywleczony z zachodu - zreszta widze co tu polacy kupuja !!!
~Jorg
Hatchback 2.0 115KM 85kW
auto zachowuje sie swietnie , odkad zaczolem jezdzic Skoda 2-l czas podrozy do Polski skrocilem o 3 - godz , to swiadczy ze auto jest naprawde dobre
3,3
~KarKup20
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Gdyby nie bral oleju nie mial bym wiekszych zastrzezen, niestety z niczego sie nie leje a bierze :/ (Silnik)
4,1
~wujek ed
4,1
~Zbigniew N
Hatchback 2.0 115KM 85kW
slaba widoczność w prawym lusterku-za szerokie przednie slupki. (Widoczność)
~adek
~krzyś b
Hatchback 2.0 115KM 85kW
w zasadzie wszystko ok coś mi postukuje w zawieszeniu czy w kabinie nie potrafie tego znależć czesto zdarza się to gdy auto przejedzie po nierównościach nie są to drążki i co ciekawe raz to jest raz tego nie ma.może ma ktoś podobne objawy? (Bezawaryjność (drobiazgi))
2,2
~szofer
Hatchback 2.0 115KM 85kW
autko ma przejechane 30.000 od początku eksploatacji są stuki w zawieszeniu i desce rozdzielczej. Nikomu nie polecam tego auta... (Bezawaryjność (drobiazgi))
~efcia
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Używam ayto w mieście na dojazdy do pracy, mnie zupełnie wystarcza (Silnik)
Skoda Fabia I Hatchback