Oceny Skoda Fabia I Hatchback 1.9 TDI 101KM 74kW 1999-2007

Najnowsze oceny Skoda Fabia I Hatchback 1.9 TDI 101KM 74kW 1999-2007

4,1
~marco1891
Hatchback 1.9 TDI 101KM 74kW
To byla moja juz 2 Fabia.Szukalem auta pod katem wyposazenia,mocy,i oczywiscie ceny.Pierwsza Fabia byla z wyposazeniem extra,ta druga nie wiem jaka to wersja byla bo nie bylo napisane,ale bylu podgrzewane fotele,tempomat,szyberdach automatic.wszyskie szyby elektro lustra tez podgrzewane,i skorzana kierownica co w porownaniu z 1 fabia bylo super przyjemne.I przednie fotele pelna regulacja jak i kolumna kirownicy.Auto nie jest samochodem...
~Maciej Piła
Hatchback 1.9 TDI 101KM 74kW
Jeśli się weźmie ceną za wyposażenie, to jest super. Jak kupiłem moje auto w 2010 roku za 15500zł. Rocznik 2003 i przebieg 123tyś. Wyposażony w klimę, spryskiwacze na przednie lampy, wszystkie szyby elektryczne, lusterka też, bardzo dobrze wyposażony. I motor 1,9 TDI 101km. Kupić takiego golfa, to trzeba dorzucić kila tyś. A auto ma jechać do przodu, nie sprawiać problemów. I o to mi chodziło. Jestem na tak. Jest parę drobiazgów, jest parę...
~robert
Hatchback 1.9 TDI 101KM 74kW
silnik 1,9 sdi jest jest bardzo trwaly-co prawda scigac sie tym nie da ale "zajechac"go ciezko oczywiscie pod warunkiem zachowania terminowych wymian oleju,filtrow itd.combi do pracy i dla rodziny w sam raz-mogloby byc tyl- ko troche szerzej.
3,1
~miastkowski@wp.pl
Hatchback 1.9 TDI 101KM 74kW
pRZEKŁADNIA KIEROWNICZA JEST FATALNA, WKŁADKI W ZAMKACH TRZEBA WYMIANIAĆ CO KILKA LAT, WYMIANA ROZRZĄDU JEST ROCHĘ DROGA, FOTEL KIEROWCY JEST STANOWCZO ZA SŁABY GDYŻ TRZEBA BYŁO GO REMONTOWAĆ JESZCZE NA GWARANCJI. A DO ZALET STANOWCZO TRZEBA ZALICZYĆ SILNIK SDI, KTÓRY JEST BARDZO OSZCZĘDNY KTÓRY SPALA ŚREDNIO 4 LITRY ON.
~Mikołaj M.
Hatchback 1.9 TDI 101KM 74kW
Całkiem dobre auto a silnik w tym samochodzie jest jego najmocniejszą stroną, troche mało miejsca z tyłu i bagażnik mały ale to jest fabia a nie Oktawia. Szybko matowieją (piasek itp)klosze reflektorów i halogenów oraz szyba z przodu. Jakość plastików słaba za te pieniądze można oczekiwać lepszych materiałów.
3,7
~tdi
Hatchback 1.9 TDI 101KM 74kW
Uwazam, ze jest to calkiem przyzwoite autko. Nie bylem zwolennnikiem tdi jednak teraz zmienilem zdanie. Ale tylko turbina, wolnossace to katorga, jak jazda na recznym...fakt, ze cena taka sobie, bo z pelnym wyposazeniem poszlo 70tys...
Dziennik kosztów dla Skoda Fabia I Hatchback 1.9 TDI 101KM 74kW
5,4
4,1
~twielki@op.pl
Hatchback 1.9 TDI 101KM 74kW
dobrze dobrane i solidnie,dokładnie i starannie poskładane wnętrze, bez ekstrawagancji ale wszystko co powinno być jest na swoim miejscu, materiały wykończeniowe mogły by być lepsze, niebrzydka sylwetka i spora gama silników powoduje, że niby nic specjalnego ale przeciętniaków w tym segmencie aut mocno przerasta
~Zbychu
Hatchback 1.9 TDI 101KM 74kW
daje 5 poniewaz nie ma 4,5 jak za te pieniadze to wyposazenie i silnik TDI jest wielce zadowalajace, chce dodac ze moj model skody jest to seria limitowana DISNEY ON ICE kupiona w Belgii i dlatego wyposazenie jest tez lepsze od tego oferowanego w Polsce. cena wyjsciowa 17100 euro a po rabatach i platnoscia gotowka 16100 euro
~Tomasz
Hatchback 1.9 TDI 101KM 74kW
Z silnikiem 1.9 tdi mozna pojechać na koniec świata! Kapitalne zgrabne niezawodne i bardzo wdzięczne autko. Autko jest ze mna już od 10 lat jestem 2 włascielem.
~Tomasz
Skoda Fabia I Hatchback