Oceny Skoda Fabia II Hatchback Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW od 2010

Skoda Fabia II Hatchback Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW od 2010 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Skoda Fabia II Hatchback Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW od 2010

2,3
~Skoda nigdy
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Niestety mam ten model 2010- a mam z nim tyle problemów, że boli glowa. wymieniam: 1. przy właczeniu kierunkowskazu w prawo - zamiast wrocic do neutralnego położenia - właczą się sam - ale w lewo!!!!! 2. przy właczonej klimatyzacji - tak piszczy, ze staje się to bardzo, bardzo denerwujące 3. na dziurawych drogach - przy malej predkosci - tak stukaz zawieszenie, jak w daci Wydalem na ten samochod ponad 50.000pln - a przedtem mialem megane II za...
4,1
~DarStefan
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Nie zawiodlem się. Przestronne nadwozie Fabii (315l bagażnik) w połaczeniu ze 105KM silnikiem to dobry uklad. Jak dla 2 osób auto w sam raz. Do przebiegu 34k żadnych problemów. Niskie spalanie jeżeli stosować podstawowe zasady eco drivingu. In minus to na pewno wysokie nadwozie i podatność na bocznych wiatr - doskwiera przy dużych prędk. pow 120km/h; łatwo rysujące się plastiki w bagażniku; skrzynia biegow
1,6
~?
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Auto jest tak kłopotliwe że brak słów awaria za awarią jak mam gdzieś w trasę tym CZYMS ( bo to nie auto auto jeździ czasami zaznaczam czasami nawali a to GrGrGr ) pojechać dostaje białej gorączki jak coś takiego może być sprzedawane i dlaczego tylko Polacy i Czesi to kupują Czesi wiadomo bo to ich ale do jasnej dlaczego my Polacy sam się zastanawiam co mnie pokusiło żeby tak zmarnować pieniądze .
2,5
~A.D
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Od 2010 roku jeżdżę tym samochodem . Jedyną zaleta tego samochodu jest jego cena. Samochód jest dobry dla dziadków którzy podjada do kościoła czy po mleko do sklepu. No stop coś się urywa, wyciera, odpada, trzeszczy. Kultowe już dla Skody detale ,które upszykszają życie. Jeśli ktoś lekko bądź znacząco przygłuchy chce kupić samochód ,który jest N1 w Polsce ( jesteśmy dziwnym narodem) a wszystko inne NIE jest ważne to SKODA jest własnie dla...
~Wojtek
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Małe, dość wysokie auto, nieźle wyglądające, z dynamicznym silnikiem.
~Gryfita
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Jak ktoś lubi samochód o wiele większy w środku niż na zewnątrz, szybszy niż by się mogło wydawać i tańszy od konkurencyjnych modeli, polecam Skodę Fabia II 1.2 TSI 105 KM.

Usterki Skoda Fabia II

Skoda Fabia II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Imroath
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Świetne auto dla młodej rodziny. Dynamiczne, oszczędne, pakowne, tanie. Najlepszy z możliwych wyborów na rynku
~optymista
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Jestem zadowolony, jeżeli ktoś potrzebuje w miarę dobre i ekonomiczne autko to polecam.
~tomek
Wersja comfort ... polecam