Ocena kierowcy - Skoda Fabia II Hatchback Facelifting

Gryfita, 11 lat temu
Silnik 1.2 TSI 105KM 77kW
Rok produkcji 2012
Skoda Fabia II Hatchback Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW od 2010 - Oceń swoje auto
Silnik : 1.2 TSI 105 KM to rewelacyjny napęd dla takiego samochodu. Dzięki niemu Fabia jest rewelacyjnie dynamiczna i daje ogromna frajdę z jazdy.
Jak ktoś lubi samochód o wiele większy w środku niż na zewnątrz, szybszy niż by się mogło wydawać i tańszy od konkurencyjnych modeli, polecam Skodę Fabia II 1.2 TSI 105 KM.
REWELACJA!!! Fabia z tym silnikiem to mały bolid. Wyprzedzanie tym samochodem nie stanowi żadnego problemu. Wspaniale zbiera się od najniższych obrotów, nie ma \"turbodziury\". I przy tym ten przyjemny pomruk...
Skrzynia biegów pracuje bez zarzutu. Jak był całkiem nowy, miałem trudności z wrzuceniem wstecznego, ale to była tylko kwestia przestawienia się na volkswagenowską skrzynię biegów. Być może przydałaby się \"szóstka\", ale kto wtedy kupowałby polo?
Auto doskonale trzyma się drogi. Kupiłem auto z pakietem ESP - na obecne zimowe warunki super sprawa. Ogólnie nie mam zastrzeżeń do własności jezdnych mojego auta.
Ogólnie widoczność jest wyśmienita. Ponieważ oceniam auto w zimie muszę uwzględniać specyfikę tej pory roku. W zimie irytujący jest brak atermicznej przedniej szyby. Auto lubi sobie zaparować od środka a skroplona para zamarzać. Biorąc pod uwagę, ze samochód długo się rozgrzewa, walka o widoczność do przodu jest trudna i długotrwała.
Absolutna perfekcja - moim zdaniem środek bardziej przemyślany niż w vw polo. Nowym pasażerom trzeba tylko pokazać, gdzie znajduje się klamka drzwi, bo miejsce nie należy do typowych.
Wentylacja i klimatyzacja bez zarzutu. Słabiej z ogrzewaniem. W zimie nagrzewa się wolno. Co prawda rekompensują to pasażerom podgrzewane przednie siedzenia, ale walka z szybami za pomocą nawiewu ogrzewania jest beznadziejnie długa.
Jak na te wymiary auta - bardzo dużo przestrzeni w środku. Do auta wsiada się wygodnie. Wysocy kierowcy musza poszukać sobie odpowiedniej wysokości fotela - zbyt wysokie ustawienie powoduje uderzanie kolanem o konsole środkową.
Auto jest ciche!
Jak zwykle trzeba dodać litr do danych producenta. Ale i tak jest rewelka w stosunku do osiągów.
W roku 2012 bezapelacyjnie najlepszy stosunek jakości do ceny, jeśli chodzi o auta osobowe.
Auto bezproblemowe.
Auto bezproblemowe.