Oceny Skoda Fabia II Kombi Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW 2010-2014

Najnowsze oceny Skoda Fabia II Kombi Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW 2010-2014

3,5
~Paweł
Kombi Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Ogólnie jestem zadowolony z tego auta. Kupiłem nową a Skodę dlatego bo chciałem z automatem (żona chciała). Po kilku latach stwierdzam, że automat to bardzo fajna sprawa w szczególności do dużego miasta (Warszawa). Na plus: duży bagażnik, dość przestronne wnętrze i jak na razie nie mam większych usterek. Do minusów: wygląd zewnętrzny i wewnętrzny (jakość materiałów) , niewygodny fotel kierowcy. Podsumowują jestem zadowolony ze Skody. Kupując...
3,8
~Maciek
Kombi Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Fabia Combi w wersji Ambition, z klimą, alu felgami, relingami, pakietem skórzanym, radiem swing kosztowała mnie 52,500 zł net. Postawiłem na relację cena/możliwości, czyli - pojemne auto, nowoczesny, elastyczny i w miarę ekonomiczny silnik, który spokojnie daje sobie radę ciągnąc budę o masie niecałych 1,1 tony. Fakt, że przednia szyba to nieporozumienie ze względu na ograniczoną widoczność, fotele mogłyby mieć lepszą jakość (materiał) tak...
4,1
~Paweł
Kombi Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Jestem pierwszym właścicielem. Auto użytkowane w Warszawie i na krótkie wypady za miasto. Do takich celów bardzo dobry samochód Nie za małe, nie za duże. Wystarczające dla rodziny 2+1. bardzo duży bagażnik. Dobry, elastyczny silnika w połączeniu z DSG super sprawa. Z minusów: słaba jakość plastików ale przy aucie budżetowym chyba lepsze nie mogą być. Niewygodny fotel kierowcy. Brak podświetlenia tylnej kanapy. Słabe światła.
~Oscar
Kombi Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Ogólnie jestem bardzo zadowolony - poza miękkością zawieszenia, którą można skorygować - nie mam zastrzeżeń. Dużym atutem mojej wersji jest bardzo dynamiczny silnik spięty ze skrzynią DSG - to naprawdę zupełnie inna jakość jazdy, zarówno w korku jak i na trasie. Fabia to aktualnie najtańsze auto koncernu VAG z tą skrzynią. Polecam.
~TMG
Kombi Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
W tej cenie 51500zł za samochód kombi z dużym jak na tę klasę bagażnikiem i z niemalże kompletnym wyposażeniem nic lepszego się nie kupi. wersja. style + pakiwty JOY i PLAY, fabryczny alarm, maxidot, pakiet schowków, zmienny okres między przeglądami. Polecam dopłacić 500 zł za zmienny okres między przeglądami bo mam zrobione 12tyś a komputer pokazuje że do przeglądu mam jeszcze 16 800km.
~ToJanek
Kombi Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Polecam, idealny dla rodziny z dzieckiem i psem. Duży plus za pojemny bagażnik, spalanie w trasie ok 5,5 l/ 100km. Tanie części. Przy 170 tys. Nie widac żadnych oznak zmęczenia silnika.

Usterki Skoda Fabia II

Skoda Fabia II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,6
~Maniek
Kombi Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Trudno znależć lepszy samochód za takie chyba jednak nie za duże pieniądze
~Rafał
Kombi Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Fabia po faceliftingu jest pięknym autem z zewnątrz, wygodnym i przestronnym w środku i jest idealna dla małej rodziny.
~Imroath
Kombi Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Auto na pewno warte swojej ceny. Bardzo miło mnie zaskoczyło, bo wybierałem je bazując tylko na cenniku i katalogach - nie miałem możliwości obejrzeć go przed zamówieniem.
3,1
~Pawel87