Oceny Skoda Fabia II Kombi Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW 2010-2014

Najnowsze oceny Skoda Fabia II Kombi Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW 2010-2014

3,8
~Michał G
Kombi Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
Zasadniczo bardzo ładne i oszczędne auto. Oceniam je z perspektywy 8 lat użytkowania więc jest co czytać :)
3,1
~MrQ
Kombi Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
Mała zgrabna ale niewygodna dla wyższego kierowcy. Mało miejsca z tyłu. Problem z łańcuchem rozrządu.Moja fabia ma 85 KM i jest dość dynamiczna, choć to nie ścigacz.
~Marcel
Kombi Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
Miałem samochód przed 5200 km i uległ wypadkowi - zderzenie czołowe. Do tej pory bardzo fajny samochód godny polecenia.
~leppacat
Kombi Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
Przyzwoitej jakości pojazd, spory bagażnik i dobra dynamika. Sprawdza się nawet na dłuższych trasach (Chorwacja). Niskie koszty eksploatacji.
~Król Złoty
Kombi Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
Jestem bardzo zadowolony z zakupu, to porządne auto dla nie szukających udziwnień i dla ludzi bez kompleksów. Na przekór kupującym \"igiełki\" od Turka.
4,1
~Marek123
Kombi Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
Fajny samochód, bo nie za duży, nie za mały do tego fajnie się prowadzi i po FL przód wygląda jak trzeba :-) Jednak trzeba poczekać z 3 lata i wtedy opinia będzie bardziej miarodajna.
Dziennik kosztów dla Skoda Fabia II Kombi Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
4,1
~kenny
3,7
~Majkelos
Kombi Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
Silnik bardzo przyzwoity. Kultura pracy dobra. Nie jest zbyt elastyczny - wiadomo mała pojemność. Żeby ostro przyspieszyć trzeba czasem zredukować obroty. Ale ogólnie nie narzekam - nie po to kupiłem tą wersję żeby się ścigać. Jeździłem jakiś czas Fabią dieslem z tego samego rocznika i wniosek był jeden: wole benzynę. (Silnik)
~Michał
Kombi Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
Ocena przeciętna - zdażają się kłopoty z wrzuceniem I biegu i wstecznego biegu. (Skrzynia biegów)
~kam266
Kombi Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
Po mieście średnio około 6,5-7,0 litra, na trasie 5,5 litra!ogółem super, szczególnie przy obecnych cenach paliwa:-) (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
Skoda Fabia II Kombi Facelifting