Oceny Skoda Fabia II Kombi 1.4 TDI 80KM 59kW od 2007

Skoda Fabia II Kombi 1.4 TDI 80KM 59kW od 2007 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Skoda Fabia II Kombi 1.4 TDI 80KM 59kW od 2007

~Fabiano
Kombi 1.4 TDI 80KM 59kW
Zdziwiłem się bardzo pozytywnie! Kupowałem ten samochód z myślą że będzie na chwilę max pół roku, teraz z nami jest już 4 lata i na liczniku 340 tys km w tym 150 tys u nas, silnik bardzo ekonomiczny i zarazem jak na swoje parametry dość dynamiczny. Przed zakupem czytałem że bardzo dziwnie chodzi i głośno, nie wiem o jakich egzemplarzach to było pisane ale pewnie sprowadzone wraki. Jak się dba o samochód odwdzięcza się bezawaryjną jazdą!
~RapaNui77
Kombi 1.4 TDI 80KM 59kW
Ogólnie samochód zaskoczył mnie swoją wielkością jak na samochód klasy "b". Pojemny bagażnik wystarczająco miejsca w środku jak i wygodne siedzenia. Pozytywny się okazał silnik 3 cylindrowy TDI.
~RapaNui
~braszka
Kombi 1.4 TDI 80KM 59kW
Fajny samochodzik miejski,małe spalanie wygoda w upały wydajna klima, przestronny bagażnik nawet fajne radio z wygodnym sterowaniem, dwa schowki jeden z lodówką.Jak szukać fabi to dobrze wyposażonej w ubogich wersjach brak pokryw schowka
~Michał
Kombi 1.4 TDI 80KM 59kW
Autko wykonane dość solidnie aczkolwiek skromnie. W tej klasie godne polecenia. Gdyby posiadało lepsze wyciszenie byłoby doskonale, a tak jest dobrze.
3,8
~kck@interia.pl
Kombi 1.4 TDI 80KM 59kW
bardzo fajne autko, mam combi, można sporo załadować, mało pali, stabilne w trasie, zrywne w mieście, na 4 osoby, polecam za te 60tys pln

Usterki Skoda Fabia II

Skoda Fabia II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Alberto
Kombi 1.4 TDI 80KM 59kW
polecam wiadomo nie ma wielkiej mocy ale sobie i tak pomykam na całym baku robie 1000 km rewelacja
~Bartosz Wtorek
Kombi 1.4 TDI 80KM 59kW
Z silnikiem nie ma w ogóle problemów. Nie miałem żadnych poważniejszych awarii. (Silnik)
3,8
~Wojtek
Kombi 1.4 TDI 80KM 59kW
Prosty i solidny samochód.
~Łukasz L.
Kombi 1.4 TDI 80KM 59kW
Najlepsza skrzynia biegów, z jaką miałem do czynienia. W porównaniu do Daewoo i Fiatów bardzo krótkie, precyzyjne przełożenia. Drążek skrzyni biegów i jego obsługa wygodne. (Skrzynia biegów)
Skoda Fabia II Kombi