Oceny Skoda Fabia II Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW 2007-2010

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Skoda Fabia II Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW 2007-2010

~Mariusz
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
Jednym słowem - poczciwe auto dla codziennego użytkowania w mieście i na trasie. Współpraca Skody z VW daje wymierne korzyści. Czechom można zazdrościć, że potrafią tak szybko wyjść z cienia PRL i zacząć wytwarzać samochody konkurencyjne dla światowych marek.
~Markoo
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
Samochód eksploatowany jest codziennie jako służbowy samochód, na szczęście jeżdże tylko ja. Jak dla mnie niezawodny samochód sprawdzil się w każdych warunkach od ekstremalnych zima w górach po gorące lato. Polecam wersję comfort. Ma już blisko 2 lata i przejchałem skodą już 74 tys km i jak na razie oceniam bardzo pozytywnie. Poprzednim moim samochodem była również skoda fabia combi z silnikiem 1.9 SDI i stwierdzam że skok technologiczny...
~nikus
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
Auto moim zdaniem jest bardzo dobrą inwestycją. Samochód klasa B, ale o stosunkowo dużej przestrzeni wewnątrz i bardzo pojemnym bagażnikiem (jest głęboki co ułatwia przewożenie różnych pakunków itp.). Myślę, że wersja Style z tym silnikiem zaspokoi niejednego wymagającegokierowcę.
3,6
~kowalski
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
Auto ma swoje braki i niedoróbki, jest strasznie nudne, ale niskie spalanie to rekompensuje. Coś za coś...
~Juuurek
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
Nie duże żwawe autko wszędzie się zmieści nie ma problemu z parkowaniem. Ekonomiczne tanie w utrzymaniu nie wymagające dużego w kładu finansowego przy naprawach nawet w ASO.
~s?u?bowy
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
Samoch?d do codziennego u?ytku, jest samochodem s?u?bowym. Sprawuje si? bardzo dobrze jeszcze nigdy nie zawi?d?. Eksploatowany intensywnie, oko?o 250km codziennie
Dziennik kosztów dla Skoda Fabia II Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
5,1
~Nody
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
bardzo pojemne kombi, dobry silnik, niezawodne, ale można by je lepiej wyciszyć
~Nikodem
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
Model z tym silnikiem - to połączenie ekonomii z dobrymi osiągami. Potwierdza, że stereotypy o Skodzie są wyssane z palca. Jak na auto z segmentu B, jest w mojej ocenie bardzo dobre.
3,8
~Mariano_italiano
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
Szkoda że to nie VW ale już prawie. Przydałby się lepszy serwis tj. bardziej wykwalifikowany i kompetentny.
3,2
~cx77
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
Jest to wersja kombi więc bagażnik jest. Miejsce z tyłu tylko dla dzieci. Deska ze strasznych materiałów. Strasznie śmierdzi w nowym aucie, trudno się pozbyć tego zapachu (plastiku?)
Skoda Fabia II Kombi