Lista ocen Skoda Felicia I Hatchback 1.6 LX 75KM 55kW 1995-1998 (15) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MIETKÓW 1952
Hatchback 1.6 LX 75KM 55kW
Wyjątkowo awaryjny egzemplarz. Brak kasy na Toyotę lub Golfa. Chociaż ludzie nie wieżą że przejechałem tym autkiem 185 tys. km i nie jest garażowane - to zasługa lakieru - metalik. Z nam gościa co przejechał Felą ponad 300 tys. km ale mówi,że to już złom.
~majkel
Hatchback 1.6 LX 75KM 55kW
NIC, auto serwisowane do zeszlego roku, od nowosci 80.000km ja jestem 2 wlascicielem, raz tylko odpadl tylny tlumik, ale czytalem, ze ten typ tak ma i trzeba go wymienic raz na 10 lat :)
~kw1975@neostrada.pl
Hatchback 1.6 LX 75KM 55kW
wymiana wybieraka olej ciekł ze skrzyni,termostat padł, tylnia klapa rdza,malowałem, łatałem,ale wylazła znowu teraz oczyściłem i pomalowałem Hameraidem i nawet wygląda o.k
~odpad_atomowy@interia.pl
Hatchback 1.6 LX 75KM 55kW
do 60 tys. wymieniłem już dość sporo - tłumik środkowy i końcowy, czujnik układu chłodzenia, utlenione przewody zapłonowe, bardzo słabe uszczelki w drzwiach i oknach (woda przecieka)
~MAREK
Hatchback 1.6 LX 75KM 55kW
Po 12 latach wymiana tylnego zawieszenia, wymiana \"łączników\" przy kołach przednich,problem z przepustnicą powietrza.
~"Feliciak"
Hatchback 1.6 LX 75KM 55kW
Regularne przeglądy, poza wymianą oleju, klocków hamulcowych i opon nic nie wymieniłem. Nigdy nie zawiodła.
~Seweryn_Oi!
Hatchback 1.6 LX 75KM 55kW
Z powaznych usterek jeszcze nigdy (i oby tak dalej) nie zawiodła.
~jsmozga@o2.pl
Hatchback 1.6 LX 75KM 55kW
wymiana amorków,sprzęgła,tłumników,blacha nadkola i tylna klapa lecą
~andrzej370@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 LX 75KM 55kW
wymiana paska rozrządu, płyn chamulcowy,klocki /sworznie na wachaczach
Dziennik kosztów dla Skoda Felicia I Hatchback 1.6 LX 75KM 55kW
8,8
9,6
~hherbik@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 LX 75KM 55kW
pasek rozrządu nie wytrzymuje przebiegu podanego przez producenta
Skoda Felicia I Hatchback