Oceny Skoda Felicia II Kombi 1.3 55KM 40kW 1998-2001

Najnowsze oceny Skoda Felicia II Kombi 1.3 55KM 40kW 1998-2001

3,7
~tapchan69@gmail.com
Kombi 1.3 55KM 40kW
Samochód zdecydowanie nie komfortowy, z kiepskimi osiągami, za to bardzo tani w utrzymaniu i z dużymi możliwościami przewozowymi. Jeśli ci się nie spieszy, a musisz zabrać ze sobą pół tony dużego bagażu - jest to samochód dla ciebie. W takim właśnie charakterze używałem go przez ponad 10 lat i sprawdzał się w tej roli świetnie. Dlatego subiektywnie oceniam go na 4.
3,8
~Iwona iwo.kk@interia.pl
Kombi 1.3 55KM 40kW
Ogólnie OK. Nie żałuję kupna. Zależy czego ktoś oczekuje od auta. Nie jest to wypasiona bryka, którą można podziwiać przez okno, dla mnie plusem jest to, że nie jest przeładowana elektroniką i bajerami, które czasami niosą więcej szkody niż pożytku. Fajne autko, za niewielkie pieniądze.
3,8
~Baca Roman
Kombi 1.3 55KM 40kW
Moja ocena to takie -4. Auto ma pewne wady konstrukcyjne, ale ratuje się w miarę dobrą trwałością i tanimi częściami zamiennymi.
4,1
~KASIA
Kombi 1.3 55KM 40kW
WŁAŚNIE DZIŚ MÓJ MĄŻ SKASOWAŁ FELCIĘ KOMBI...MIAŁAM JĄ 2 LATA-TO NAPRAWDĘ SUPER AUTKO ZA PRZYZWOITE PIENIĄŻKI;)NIE WIEM JAK JA TO PRZEŻYJĘ!!!KAŻDEMU NORMALNEMU KIEROWCY POLECAM TO AUTKO:):):)POZDRAWIAM WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW SKODZIANEK;) (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
Skoda Felicia II Kombi