Ocena kierowcy - Skoda Felicia II Kombi

DarQ_, 8 lat temu
Rok produkcji 2000
Skoda Felicia II Kombi 1.3 68KM 50kW 1998-2001 - Oceń swoje auto
Inne : Jego cena i koszty napraw- auto idealne dla kogoś kto potrzebuje taniego wozidła do śmigania na miejscu
Silnik : uszczelka pod głowicą
Zawieszenie : hałasujące absurdalnie zestrojone zawieszenie
Ogólnie bardzo lubię ten samochód, kupiłem go od znajomego za śmieszną kwotę i może dlatego darzę go taką sympatią. Wymagam od niego jednego - ma jeździć... i jeździ ;) moja skodzianka to model produkcyjny 2000 pierwsza rejka 2001 1,3MPI + LPG
silnik ciężko ocenić, jest bardzo mocny jak na tą pojemność, bajecznie prosty w budowie a mimo to niezbyt trwały, u mnie chyba będzie wymiana uszczelki pod głowicą ;/ pozatym sporo pali ;/
no cóż biegi wchodzą i tyle, jest krótka dzięki czemu auto ładnie się odpycha z miejsca, w trasie brakuje mocy.
zawieszenie porażka, czego się nie wymieni zawsze hałasuje i coś stuka puka i wali, na szczęscie ceny części śmiesznie niskie... Auto powyżej 100km/h jest groźne, za miękki zawias który jednocześnie jest za twardy do wybierania dziur - dosłownie nonsens jak i te zawieszenie, w szybkich zakrętach ma się wrażenie że auto fiknie na dach;)
Komfort w felci hehe zabawne ;D Mam Kobi ale widoczność jest znakomita, siedzenia przypominają taborety ale siedzi się o dziwo wygodnie i wysoko
wnętrze auta nie powala, lichej jakości plastiki i absolutny brak czegoś co nas rozkocha we wnętrzu (właściciele BMW czy Alfy wiedzą o czym mowa) ale wszystko na miejscu i pod ręką, mam najbiedniejszą wersję felicji z zerową elektryką i do teraz śmieszy mnie zegarek wskazówkowy zamias obrotomierza, drażni brak miejsca na kubek czy telefon (nie mam nawet środkowego panelu pod popielniczką) o podłokietniku nie wspomnę...
w zime kocham ten samochód ! serio nigdy nie miałem takiego auta który w 2 minuty po odpaleniu tak szybko "napalił w środeczku". ogrzewanie kapitalne. W lato licho, auto ma tendencje do walki z temperaturą i wentylator w korkach chodzi cały czas
mimo tego że skoda jest za wąska b.dobrze, mam kombi ;)
najgłośniejszy samochód jakim jeździłem ;)
ceny zakupu tego auta + ew. naprawy są tak niskie że aż absurdalne. Jedynym minusem jest spalanie
jak wyżej ;)
zero elektryki więc nic się nie psuje ;P żarówki wymieniam i ciągle coś puka w kole mimo że wymieniłem całe zawieszenie
czas chyba na uszczelkę pod głowicą :) pozatym nigdy nie zawiodła

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.3 68KM 50kW [l/100km]

11,0