Oceny Skoda Felicia II Kombi 1.3 68KM 50kW 1998-2001

Skoda Felicia II Kombi 1.3 68KM 50kW 1998-2001 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Skoda Felicia II Kombi 1.3 68KM 50kW 1998-2001

~Martens9310
Kombi 1.3 68KM 50kW
Jak na budżetowe auto jestem pozytywnie zaskoczony. Przesiadłem się z Kadetta E i to był dobry wybór. Miałem szczęście, że trafiłem na zadbany egzemplarz, ze znaną historią eksploatacji (większość przebiegu nakręcona w trasie). Zaznaczam, że to moje pierwsze auto z koncernu VW. Z zalet wymieniłbym: pojemny kufer (na długi wyjazd w sam raz), dobre ogrzewanie, całkiem żwawy motor i prostą budowę, dzięki której wiele można zrobić samemu (a dla...
3,6
~bocian
Kombi 1.3 68KM 50kW
Doskonale niezawodne autko - oczywisćie nie jest to limuzyna tylko autko niższej klasy. Kupiłem przy 86 tyś od znajomego - zjeździłem nim Polskę, Niemcy, Szwajcarię, Chorwację, Bośnię, Macedonie, Grecje, Serbię, Czarnogórę itp. Poza jedną padaką stabilizatora na alternatorze - bez awaryjnie! Wiadomo - do Felci trzeba się przyzwyczaić i z niektórymi drobnymi usterkami nauczyć się żyć. Ale większych usterek brak. Polecam komuś kto nie jest...
~DarQ_
Kombi 1.3 68KM 50kW
Ogólnie bardzo lubię ten samochód, kupiłem go od znajomego za śmieszną kwotę i może dlatego darzę go taką sympatią. Wymagam od niego jednego - ma jeździć... i jeździ ;) moja skodzianka to model produkcyjny 2000 pierwsza rejka 2001 1,3MPI + LPG
3,7
~Elvis1980
Kombi 1.3 68KM 50kW
Skoda jest bardzo dobrym autem. Niezawodna, w miare oszczędna, naprawy sa przyjemnością( tanie częśći i prostota konstrukcji-każdy to naprawi). Jako wół roboczy i jako auto rodzinne daje rade. Jęsli ktos chce mieć auto za małe pieniądze i po prostu nim jezdzić to strzał w dziesiątke. Poloecam Kombi-ma większy bagaznik niz Fabia. Mozna przewozic kredensy.
4,1
~LOLEK
Kombi 1.3 68KM 50kW
ponad 150000km przebiegu. Jeżdzę codziennie do pracy, po złych drogach, mocno katowane auto. Wymieniony tylko łańcych rozrządu i uszczelniacz wybieraka w skrzyni. TANIE I BEZAWARYJNE AUTO, tylko woda leje się do środka przez uszczelki :-(
~Michal
Kombi 1.3 68KM 50kW
Auto idealnie spelnilo moje oczekiwania. Mialobyc tanio i jest, mialy zmiescic sie graty do remontu domu i sie zmiescily. Wszystko zalezy od naszych oczekiwan, dla mnie pomimo wymienionych wad super. Jak ktos sobie mysli, ze jest sprytny i kupi VW za cwierc ceny to sie pewnie zawiedzie.
2,9
~Maksior
Kombi 1.3 68KM 50kW
Chyba musiałem mieć zdrowo nasrane w głowie gdy kupowałem ten samochód. odradzam wszystkim chętnym. Egzemplarze starsze zaczynają się po prostu sypać - lecą blachy, mechanika itd... Pewnie na tyle wyliczyli czas życia tego samochodu. Bez zadbania samochód rozsypałby się w przeciągu 2 lat. Byłoby duuużo lepiej gdyby nie te ciągłe usterki zawieszenia.
3,8
~Krystian Gdynia
Kombi 1.3 68KM 50kW
Ogólnie wdzięczne autko w miarę wygodne, niezawodne (wsiadam i jadę bez względu na pogodę, mrozy itp.), pakowne. Brakuje Felci jedynie wyglądu Mercedesa okularnika :) kombi jako autko rodzinne sprawuje się doskonale !!!
4,1
~cichad@poczta.onet.pl
Kombi 1.3 68KM 50kW
Jeżdżę służbową Felą więc nie wypowiadam się co do kosztów eksploatacji. Generalnie jestem bardzo zadowolony, chociarz nie znam aut wyższych klas. W poprzedniej firmie jeździłem UNO VAN 1,4 i było mniej przyzwoite. Moi rodzice kupili NEXIĘ ale chowa się przy Skodzie. Dużo miejsca w środku, Bagażnik w wersji kombi - naprawdę imponujący. Wiozłem już tapczanik, rury 3mb, telewizor 32 cale i masę innych drobiazgów. Troszkę za miękkie zawieszenie....
3,7
~Marek z Bytomia.
Kombi 1.3 68KM 50kW
Bardzo przyjemne autko, gdyby kosztowało w granicach 23-25 tys., byłby ideał. Poza tym ubogie wyposażenie, chociaż ostatnio pojawiły się nawet wersje z klimą i ABS. Łatwo dostępne, tanie części, ale poza serwisem fabrycznym.
Skoda Felicia II Kombi