Oceny Skoda Felicia II Kombi 1.6 75KM 55kW 1998-2001

Najnowsze oceny Skoda Felicia II Kombi 1.6 75KM 55kW 1998-2001

3,6
~piotr.jaglinski@schulman.pl
Kombi 1.6 75KM 55kW
Jak to mówią "VW dla ubogich" ja nie narzekam, mam wersję max. Felicia 1,6 GLX Kombi ACTIVE (el. szyby + poduszka dla pasażera) . Dla mnie jest wystarczająca. Ma swoje wady: trzeszcząca tapicerka z przodu, nierównomierna praca silnika na luzie, nie dopracowana skrzynia biegów, ale taki jej urok. Dla mojej rodziny jest OK! P.S. Co do nierównomiernej pracy silnika, problem rozwiązałem tankując w/g mnie lepsze paliwo tzn. PB 95 V- Power na...
~Piter Skoda
Kombi 1.6 75KM 55kW
Niezbyt drogie naprawy elementów typu hamulce czy zawieszenie. W prowadzeniu mimo że to kombi czuje się jak w małym samochodzie. Spalanie niestety nie ma rewelacji w mieście to ok 10l w trasie ekonomicznie jadąc czyli do 110/120km/h spali 6-7l powyżej robi się już wir w baku
3,5
~Mietków
Kombi 1.6 75KM 55kW
Odradzam serwis Skody - drożyzna. Dużo sklepów z tanimi częściami np. tylny tłumik w Częstochowie na Rocha- 90 zł. Silnik WV 1,6 l z dość wysokim momentem obrotowym 135Nm to duża przyjemność przy wyprzedzaniu np. Poloneza.
~Bernard
Kombi 1.6 75KM 55kW
Regularnie serwisuję auto, więc poświęcam mu tylko tyle czasu ile potrzeba na jego zatankowanie, umycie i odkurzenie. W trasie moja Skoda nigdy mnie nie zawiodła, poza tym jej utrzymanie naprawdę nie rujnuje kieszeni. Gdyby jeszcze na tylnej klapie nie wychodziła rdza przy uszczelce pod szybą byłaby pełnia szczęścia :-) Pozdro dla wszystkich użytkowników Skody!
~PRZEMCIO
Kombi 1.6 75KM 55kW
samocód sześcio letni zero rdzy nie jest zle, jakość plastików pozostawia sporo do życzenia , ale nic nie trzeszczy . mogła by być bardziej twarda i troche wyżej zawieszona ale sprężyny od kombi załatwiają sprawe.
3,4
~inhalt
Kombi 1.6 75KM 55kW
Bardzo przciętny samochód za przeciętne pieniądze. Jeżeli nie nastawiasz się na szpanowanie i jesteś w stanie znieść drobne niedogodności konstrukcji to na pewno możesz pojeździć Felicią do 300 tys km przebiegu. Zwykły codzienny samochód, o który nie musisz się bać zostawiając na parkingu.
~xPolo
Kombi 1.6 75KM 55kW
Zaczynam rozumieć popularność marki. Wszystko co potrzebne jest na pokładzie. żadnych zbednych gadżetów typu asystent pasa ruchu itp.
~grzdylu
Kombi 1.6 75KM 55kW
Ja po roku jazdy tym autem jestem bardzo zadowolony. Miałem wcześniej Fita PalioWeekend i nawet teraz wybrałbym skodę.
4,1
~Piotr
Kombi 1.6 75KM 55kW
Ogólnie oceniam autko dobrze jak na cene zakupu Wygodne przestronne i jak sie dba na biezaco to niezawodne
3,5
~michał z lublina
Kombi 1.6 75KM 55kW
jestem zadowolony z zakupu, zapłaciłem 1,5 roku temu za felke z 99r 7500zł i raczej nic większego i lepszego za te pieniądze bym nie znalazł.
Skoda Felicia II Kombi