Ocena kierowcy - Skoda Kamiq Crossover

Silnik 1.0 TSI 110KM 81kW
Rok produkcji 2021
Skoda Kamiq Crossover 1.0 TSI 110KM 81kW 2020-2024 - Oceń swoje auto
Układ elektryczny
Wygląd dla mnie nie ma znaczenia. Liczy się pojemne wnętrze, oszczędny silnik i bezawaryjność auta. Skoda spełniła tylko niektóre pokładane w niej nadzieje. NIe kupiłbym jej ponownie.
Silnik ogólnie ok, dynamika znośna, nie kupowałem auta wyścigowego. Niestety silnik w teorii oszczędny okazał się paliwożerny , standard to 7 - 8 litrów i to przy normalnej jeździe. Delikatna jazda to 6,5 - 7. Zdecydowanie za dużo
Wszyscy tak zachwalali dgs a to szarpnie, zamulone, auto budzi sie kilka sekund po wciśnięciu gazu. Średnio
Zawieszenie dość dobre choć na nierównościach dziwnie się zachowuje, podskakuje, trochę rzuca
Blachy i lakier słabe. To samo tyczy się szyb, gdzie powstają odpryski
Niby ok ale nie do końca. Siedziałem w autach z o wiele lepszą widocznością. Te skodowe suwy już tak chyba mają
Przed zakupem tego nie zauważyłem ale nie ma pokrętła od regulacji nawiewu. Co za mądry każde wciskać przycisk i dopiero na ekranie to wybierać. Przekombinowane
Mój poprzedni samochód grzał i wentylował dużo lapiej a przede wszystkim ciszej
Miejsca jest dużo i za o duży plus
To już chyba robi się standardem ale te nowe auta sa bardzo zle wyciszone. Przecież tu wszystko słychać, a powyżej 100 km to nawet rozmawiać się nie da
Będąc w aso zauważyłem, że skoda bardzo się zaczęła cenic. Bardzo drogo
dużo rzeczy w opcji asystenci, pakiety itp u innych często to standard a skoda każe sobie płacić
tragedia, elektronika w tym aucie to porażka. Multimedia często sie zawieszają, nic nie można wybrać. Dwa razy miałem przypadek ze multimedia zawiesiły się w trakcie podgłaśniania radia iradio poszło na full, można oszaleć. Nie zawsze włącza się kamera cofania po wrzuceniu wstecznego
Z dużych rzeczy nic nie było ale i tak drobnica psuje całokszałt

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.0 TSI 110KM 81kW [l/100km]

11,0