Oceny Skoda Kamiq

Najnowsze oceny Skoda Kamiq

~Konrad
Crossover 1.0 TSI 110KM 81kW
Skoda Kamiq
Fajny mały samochodzik. Wybieraliśmy pomiędzy Renault Captur, Kią Sonic a Skodą. Wybór padł na Skodę ponieważ, jest najwygodniejsza, najcichsza, najprzestronniejsza, najbardziej komfortowa. Tylko skoda jest samochodem, którym mogą podróżować 4 osoby. Kia de facto jest samochodem dwu osobowym, ponieważ na tylną kanapę nie wsiądzie nikt kto ma nogi. Kąt oparcia tylnej kanapy w Renault można porównać tylko z "kanapą" w Fiacie 126p. Ilość miejsca...
~Mirosław
Crossover 1.0 TSI 95KM 70kW
Skoda Kamiq
Po przetestowaniu silnika 1.0 95 km i 115 km wybrałem ten pierwszy. Moja jazda ogranicza się w 90% do przemieszczania po mieście, gdzie warunki ( światła, korki, ograniczenie prędkości i drogówka) zmuszają do spokojnej jazdy a 95 km w zupełności mi wystarcza. Pomimo wielu opinii 'znawców' jestem bardzo pozytywnie zaskoczony dynamiką tej jednostki. (Silnik) wg mnie jest to najlepszy silnik litrowy na rynku. Oszczędny ( zużycie paliwa w okresie...
~Bartosz
Crossover 1.0 TSI 110KM 81kW
Skoda Kamiq
Fantastyczny samochód. Nie dość, że spełniał wszystkie nasze punkty z listy życzeń, że warunki finansowe (leasing konsumencki) były najlepsze, że nie było specjalnie na co narzekać po jeździe próbnej to jeszcze dawał najwięcej przyjemności z jazdy. Jeżdżąc Kamikiem odczuwam coś, czego nie spodziewałem się czuć w aucie - święty spokój. A to jest bezcenne. W sumie dochodzę do wniosku, że brakuje mi przymiotników na wyrażenie jak dobre to jest...
~Wcale nie skodziarz
Skoda Kamiq
Tyloma autami się woziłem, aż tu nagle Kamiq, znienacka, stał się moim faworytem, jeśli chodzi o najlepszy samochód na rynku - przy obecnej ofercie konkurencji. Dwoje dorosłych + dwoje dzieci = wygodna jazda w mieście + udane wypady wakacyjne.
~Witek
Skoda Kamiq
Wciąż zakochujemy się w tym aucie od nowe, świetny wygląd, wygoda, duże przestrzenie w środku, nowoczesna deska rozdzielcza, zwinność i dynamika - na prawdę cieszmy się, że zdecydowaliśmy się jednak na niego choć wcześniej rozważaliśmy zupełnie inne auta.
~Kojot
Skoda Kamiq
Ciężko się do czegoś doczepić, ale to w dużej mierze dlatego, że nie oszczędziłem przy zakupie i wziąłem najbogatszą wersję - Monte Carlo. Nie było tanio, ale jakość jazdy zwraca to z nawiązką. Bardzo niedoceniany samochód. Przestrzeń w środku - kosmos.

Usterki Skoda Kamiq

Skoda Kamiq – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Qwertyasdzxc
Skoda Kamiq
Od nowości zero awarii. Jeździ się przyjemnie, podwyższone zawieszenie ułatwia poruszanie sie po polskich miastach z krawężnikami po kolana - z tego powodu czułem sie też zmuszony kupić suva lub crossovera.
~verx33
Skoda Kamiq
Auto fajne i przyjemne świetny silnik w tym modelu z wystarczającym zapasem mocy 1,5 -150KM Niemcy i Czesi odrobili lekcję to auto daje zadowolenie z jazdy mimo sporego spalania przy dynamicznym charakterze jazdy Malkontentów odsyłam do wersji 1,0 95 lub 115KM tam można szukać oszczędności paliwowych itp.
~skodziarz
Skoda Kamiq
Brak pokrętła siły nawiewu, ta funkcja jest obsługiwana z poziomu tableta,, co w czasie jazdy jest niebezieczne
~Dw
Skoda Kamiq
Auto przyjemne w prowadzeniu nowoczesne dynamiczne i oszczędne , mogło by być tańsze Silnik pali naprawdę mało.