Ocena kierowcy - Skoda Kamiq Crossover

Piotr D., 11 miesięcy temu
Silnik 1.0 TSI 110KM 81kW
Rok produkcji 2023
Skoda Kamiq Crossover 1.0 TSI 110KM 81kW 2020-2024 - Oceń swoje auto
Inne : mega ciche auto w środku. Mój kolega ma 1,0 taki sam ale ten ma inny osprzęt silnika i jest cichutki nie telepie. polecam ten silnik na taksówkach mają po 400 i jeżdżą bez remontu
Inne : narazie nie mam
Auto bardzo praktyczne, o dziw zaskoczył mnie silnik 1,0 evo 110km - wyciszenie auta bardzo dobre. kupiłem niedawno nowe z salonu w wersji style z 6 biegowa skrzynią biegów manual. Polecam wykonanie bardzo dobre , nic nie trzeszczy nic nie puka. finansowanie w vw bank rewelka.
silnik 1,0 110 km w gazie .. mam dopiero 400 km przebiegu ale mogę polecić ponieważ przyspiesza tak jak powinien , czasem nawet zapomnę ze jadę na 4 ce zamiast zmienić na 6 taki cichy.
do skrzyni 6 biegowej manual trzeba się przyzwyczaić, ponieważ na początku poszarpywałem samochodem. teraz już nie .
jak to skoda nienagannie, zawsze miałem skody dla siebie rzecz jasna . polecam bardzo
po wyjeździe z salonu następnego dnia rano zobaczyłem wgniotę na masce. bardzo równo pomalowany zmierzyłem miernikiem lakieru 100 wszędzie - kolor nigdzie nie odróżnia się od innych elementów jak bywa w innych firmach
widoczność bardzo dobra żadne słupki z przodu bąć z tyłu nic nie zasłania - z tyłu bez kamery cofania była by lipa
po zatankowaniu do pełna benzyny i LPG i 400 km. to na wskaźnikach dużo nie ubyło jak pojeżdżę zobacze
mam klima-tronik dwustrefowy - ok bez zarzutu
bardzo dużo miejsca z przodu i z tyłu , natomiast z tyłu najlepiej da 2 osób - dla troje ciasno
najlepiej wyciszony samochód jakim jechałem cisza do 120 -140 km
części tanie jak ... ale mam na gwarancji wiec ...
zapłaciłem za style 122 tysiące z lpg, hakiem , składanymi lusterkami, akt.tempomatem,ful ledy przód i tył. cena duża ale cóż takie czasy.
narazie brak
brak