Ocena kierowcy - Skoda Kamiq Crossover

jaro, 2 lata temu
Silnik 1.5 TSI 150KM 110kW
Rok produkcji 2021
Skoda Kamiq Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW 2019-2024 - Oceń swoje auto
ciężko oceniać nowe auto jak się miało 10 letnie o klasę wyższe i mocniejsze, ale spróbuję
jest elastyczny, ale żwawy w trybie sport, który dopiero zaczynam używać, ma potencjał, drażni mnie tryb start stop....ale można wyłączyć
bardzo sprawna i szybka, płynnie przełącza biegi
nie mam zastrzeżeń, jest bardzo dobrze
jest dobrze spasowana, lakier jest delikatny, podatny na rysy, progi brudzą spodnie...
bardzo dobra, duże oszklone powierzchnie, dla każdego dzięki odpowiednio dobranej pozycji za kierownicą, którą można w wielu zakresach ustawiać.
Dla mnie była podstawą do kupienia tego pojazdu, więc oceniam bardzo wysoko.
ogólnie działa sprawnie i szybko, chociaż trochę ciężko utrafić odpowiednią temperaturę i sterowanie w dwóch miejscach. Ekran dotykowy i panel klimatyzacji.
bardzo dużo miejsca jak na najmniejszy crossover Skody, wygodna jazda, dużo przestrzeni, jak w pojeździe o klasę wyższą
Bardzo dobre wyciszenie, nawet przy prędkościach autostradowych jest cicho, jestem mile zaskoczony
Mały samochód, silnik też nie za duży, ale przy trochę dynamicznej jeździe potrafi dużo spalić paliwa. Teraz przy cenie paliw eco jazda się opłaca, ale niekiedy męczy, nic się nie da zrobić w korkach... Większe auta spalają porównywalnie.
myślę, że za tą cenę wybrałem najbardziej dopasowane do mnie auto, nie powiem, że jest niska, ale w porównaniu do innych/konkurencji jest ok.
Nowe auto, więc na chwilę obecną brak jakichkolwiek drażniących awarii, jedynie czujniki podczas opadów śniegu wyłączają się...taki mamy klimat...
brak jak narazie

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.5 TSI 150KM 110kW [l/100km]