Ocena kierowcy - Skoda Karoq Crossover

Silnik 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Rok produkcji 2019
Skoda Karoq Crossover 1.5 TSI ACT 150KM 110kW 2017-2021 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu
Wersja Style + nawigacja + kamera cofania + koło zapasowe + alarm. Po 3 latach użytkowania nie mam żadnych zastrzeżeń. Auto spisuje się świetnie, wszystko działa jak należy, nic się przez ten czas nie zepsuło. Za tę cenę jestem bardzo zadolowny z wygody, mocy, spalania, dodatkowych funkcji. Automatyczna skrzynia biegów połączona z aktywnym tempomatem adaptacyjnym działają super, ogromna wygoda podczas jazdy. Z dodatkowych opcji polecam kamerę cofania i czujniki parkowania. Czujniki w połączeniu z automatycznym hamulcem już dwa razy zapobiegły drobnej stłuczce na parkingach. Byłem pozytywnie zaskoczony jak auto się zbiera i przyspiesza, biorąc pod uwagę rozmiar silnika. Podgrzewane przednie siedzenia działają super, chociaz korzysta się z tego rzadko. Wszystkie inne udogodnienia typu automatyczny czujnik deszczu, automatyczne światła, sterowanie głosowe telefonem, radiem czy nawigacją, czy automatyczny hamulec przy zatrzymaniu pod górę - generalnie to po przesiadnięciu się ze 'zwykłego' starego auta bez żadnej z tych opcji to czuć ogromny komfort jazdy. Dużo miejsca, praktyczne schowki, dobra widoczność z fotela kierowcy. Wiadomo, auto ze średniej półki cenowej, bez fajerwerków i nie do 'lansu', ale jeśli ktoś szuka solidnego, pewnego, wygodnego auta dla rodziny do codziennego użytku to polecam w 100%.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.5 TSI ACT 150KM 110kW [l/100km]

Skoda Karoq Crossover