Ocena kierowcy - Skoda Octavia I Kombi

piepiur19@wp.pl, 16 lat temu
Silnik 1.9 TDI 110KM 81kW
Rok produkcji 2001
Skoda Octavia I Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW 1998-2005 - Oceń swoje auto
Samochód jest idealny dla każdego, więc go naprawdę polecam kupić z jednostką napędową DIESLA.
Cicho gładko jak na ten samochód disel jest idealną jednostką napędową
Mam 5 biegową skrzynię biegów i wchodzi idealnie, chciałbym mieć 6 biegową bo już niektóre modele już miały
Jak na taką jednostkę napędową jaką ja mam to idealnie się trzyma drogi
Wspaniała. Fotel jest regulowany dzięki poduszkom wmontowanych w fotele przednie co ułatwia nawet jazdę samochodem a przykładem jest drugi kierowca tego samochodu moja mama która ma wzrost 162 cm. :]
Mam wersję Octavii Combi z kratką na ciężarowe i to co ja na wyjazdy biorę lub na duże zakupy jadę (a są naprawdę duże) to w zupełności mi wystarcza. Bagażnik jednym słowem jest ogromny.
Jednym słowem wspaniała.
Idealna jest przestrzeń dla kierowcy jak i zarówno dla pasażera.
Wszystko cicho. W kabinie nic nie słychać.
Zużycie paliwa: miasto : 5 do 5.4 litra na 100 km trasa: 3.5 do 4 litra na 100 km Ceny przeglądów to tylko wymiana rozrządu co mnie kosztowała łącznie z wymianą płynów klocków i pompy do wody 2000 zł.
Dałem za Octavie 22 000 zł z 2001 roku miały wtedy 110 000 km więc to był naprawdę udany zakup. Jedno co mnie przeraziło to wymiana rozrządy. No jak w każdym samochodzie lepiej przy takim liczniku lepiej już wymienić niż to na później odkładać.
Jak narazie nic się nie stało i się z tego bardzo cieszę. Prucz jednego: przycisk od ogrzewanej szyby mi się popsuł ale to był tylko dioda która się przepaliła.
Brak

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 110KM 81kW [l/100km]