Lista ocen Skoda Octavia I (155)

3,5
~janusz wilczak
Kombi 1.6 101KM 74kW
zawsze może być lepie najgorsze to te trzaski plastików wcześniej miałem astrę i talie zajawisko nie występowało nawet prz -30 stopniach. No ale auto było składane w niemczech jakośc materiałó 10 letniego auta Gm bez konkurencji.
3,7
~gastom
Hatchback 1.6 101KM 74kW
poza tym ze mam nierowne obroty odkad ja kupilem,niepomogla zmiana swiec,kabli,czyszczenie przepustnicy,to reszta jest ok,jezdzac delikatnie nieodczuwam spalania,ajest czym depnac w razie potrzeby,co roku zmiana filtrow,oleju i rozrzady.jak sie dba tak sie ma. (Silnik)
~michal.brandt@plusnet.pl
Hatchback 1.6 101KM 74kW
Naprawdę wrt polecenia samochód. Duży, rodzinny, potężny bagażnik, super silnik i bogate wyposażenie. Po 1300 km miałem stłuczkę - Lanos wjechał mi w tyłek. On miał cały skasowany przód, zniszczona chłodnica, pęknięty blok silnika itp. a u mnie? Porysowany zderzak i lekko wgnieciona podłoga bagażnika :-)) Wynika z tego, że Lanosy sa z papieru albo Skoda to samochód pancerny ;-))
4,1
~jagers77@interia.pl
Hatchback 1.6 101KM 74kW
Jestem zadowlony z zakupu - bardzo dobry samochód. Stosunkowo niska utrata wartości - kupiłem w maju 2006 za 24 tys zł na dzień dzisiejszy ( styczeń 2008) jest warta ok 21 - 22 tys zł ( wersja ambiente )
~leonardo222
Hatchback 1.6 101KM 74kW
Problematyczna przepustnica. W silnikach 1.6 AKL bardzo często wymaga czyszczenia. Powód: pękający przewód doprowadzający powietrze i nieszczelność przepływomierz - filtr powietrza. (Silnik)
~biznesmenka
Hatchback 1.6 101KM 74kW
Jest to autko skrojone dla mnie na miarę. Jestem kobietką, fanka motoryzacji, jednocześnie miałam juz przyjemność pojeździć różnymi samochodami (duża rodzina:)) Muszę przyznać, że moja Octavia już od samego początku świetnie się spisuje, a trasy rzędu 1500km łyka bez problemu. Przy moich 160cm wzrostu duże autko często sprawia kłopoty: a to z tyłu czegoś nie widzę, a to maski nie widac. Ale w Octavii regulacja siedzenia i kierownicy jest na...
3,2
~kontakt@nexus-net.pl
Hatchback 1.6 101KM 74kW
Skrzynie biegów są żle dobrane-zwłaszcza mocowanie (nity wykonane ze zbyt słabego materiału) koła atakującego mechanizmu różnicowego, po 150 tys nity zrywają się po kolei aż do całkowitego urwania mechanizmu, w skrajnym przypadku prowadzi to do rozerwania obudowy skrzyni. Ten błąd technologiczny został usunięty dopiero w modelach od X 2000r. Sprawa jest o tyle poważna, że nie dotyczy jedynie Octavii-te same skrzynie są w GolfachIV, Audi A3... (Skrzynia biegów)
~Mareczek
Hatchback 1.6 101KM 74kW
polecam to autko, jednak szukajcie aut zadbanych!!!
~topas
Hatchback 1.6 101KM 74kW
REWELACJA. samochód 6 lat i 200,000 wygląda i jeździ jak wtedy gdy go kupowałem (nowy). polecam wszystkim którzy nie boją się "prestiżu" Skody
~iq3b
Kombi 1.6 101KM 74kW
gdymy to był np. 1.9 TDI to myśle że pokusiłbym się o wyższe oceny ale jestem szczerze zadowolony z tego samochodu pozatym to prawie vw tyle że ze znaczkiem skody no i (co nie jest bez znaczenia) za znacznie mniejsze pieniądze :)))