Lista ocen Skoda Octavia I (114)

3,5
~WWW
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Za tą cene jest to duże i chyba bezpieczne auto. Jeżeli ktoś ma wybujałą osobowość i potrzebuje auta z polotem niech omija salon Skody dalekim łukiem. Jeżeli jednak szukasz auta "na ciężką służbę" - kupuj bez wachania.
~volskodsaab
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Auto mile mnie zaskoczyło na poczatku myślalem ze bedzie gorsze ale teraz moge powiedzieć ze to jest samochód bardzo dobry i zaskoczył mnie bardzo miło dlatego teraz kupiłem octavie 2 RS.
3,7
~erykvip@op.pl
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Jest ogólnie ok poza za niskim przodem ma naprawdę wielki bagażnik i mało pali
~fx
Hatchback 1.6 75KM 55kW
niezawodny samochód nie miałem z nim więkrzych problemów ,jakieś małe drobiazgi , nic nie znaczące .Ogólni e jestem zadowolony i następny pewnie też kupię skodę.
2,2
~mota1000@o2.pl
Hatchback 1.6 75KM 55kW
czesi naród słowiański, tak jak polacy raczej somochodu zrobic dobrze nie umieją podzespoły volkswagenowskie ratuja sytuacje (silnik który mam przeżywał w golfie 350 tyś km i więcej) ale co mi po tym jak karoseria zardzewieje
3,4
~TOMRAD
Hatchback 1.6 75KM 55kW
było by oki ale tych stuków w ałcie naprawde sie nie da słuchac a piszczy chuba wszystko oprucz lewarka reszta do kitu. Mam nadzieje ze potem to poprawili
~Krzych
Hatchback 1.6 75KM 55kW
W sumie dobre autko jak za tą cenę. Jeżdżę od nowości ósmy rok, przebieg 148 tys. Środek ergonomiczny, wszystko na swoim miejscu, dużo miejsca z przodu jak dla mnie (190cm wzrostu) z tyłu gorzej gdy przesunę fotel na maksa, jakość plastików użytych przy drzwiach kiepska. Bagażnik 528 l - naprawdę dużo można zapakować wszystkiego. Zamki w drzwiach i w bagażniku ciężko pracują (nie posiadam centralnego). Zawieszenie nie psuje się. Troszkę...
~Matheo
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Samochód dobry dla rodziny, ekonomiczny i ma bardzo pojemny bagażnik. Nadaje sie raczej do spokojnej jazdy poza miastem.
~Sebastian
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Swietny dosłownie rewelacyjny seryjne 75 km mało i niepozwala na płyna jazde wyprzedaznie itp .... teraz po tuningu chipowaniu i innych mam 125 koni swietne przyspieszanie 9 sek do 100 i 220 :] wystarczjąca jak dla mnie jestem bardzo zadowolony tuning mnie kosztowal 3000 tys a warto było . (Silnik)
~scorpion46@wp.pl
Hatchback 1.6 75KM 55kW
autko fajne spore i efektowne z wyglądu/nie psuje się zawieszenie twarde ale to dobrze jedyny mankament/przyciera podwoziem o asfalt i warto zainwestować w blaszaną osłonę pod silnik oferowana przez aso ogólnie polecam:)