Lista ocen Skoda Octavia I (57)

~solekJr
Hatchback 1.8 20v Turbo 150KM 110kW
Elastyczny,bardzo dobre przyspieszenie, w trasie przy baardzo delikatnym wciskaniu pedału gazu udaje mi się osiągnąć spalanie benzyny na poziomie 6,1 - 6,9 litra. (Silnik)
~Carlo
Hatchback 1.8 20v Turbo 150KM 110kW
Komfort bezstresowego wyprzedzania, 3 bieg od 40 do 140 ciągnie. Kultura pracy silnika rewelacyjna. (Silnik)
~mario
Hatchback 1.8 20v Turbo 150KM 110kW
autem jeżdzę 6 miesięcy, zrobiłem 16 000 ,km od razu po zakupie założyłem gaz sekwencję (3300 zł) na gazie spisuje się bardzo dobrze ,spalanie 11 trasa 13 miasto, jak narazie zmieniłem łożyska na przednich amortyzatorach i nic poza tym, jestem bardzo zadowolony z tego samochodu
~Stary Lemur
Hatchback 1.8 20v Turbo 150KM 110kW
Auto kupione od pierwszego właściciela (polski salon - cały czas serwisowane w ASO) z instalacją gazową (Landi renzo). Generalnie auto bardzo fajne z dużym bagażnikiem i dobrymi osiągami. Jakość elementów wewnątrz dobra raczej nie jest (szczególnie widać to po kierownicy). Ilość miejsca przeciętna (ale to praktycznie hatchback z bagażnikiem). Dzięki instalacji LPG tanie użytkowanie. Po niecałym roku użytkowania brak jak narazie usterek.
~mstrypling@nto.com.pl
Hatchback 1.8 20v Turbo 150KM 110kW
Wysoki "tyłek" ogranicza widoczność do tyłu, trochę za szerokie słupki z przodu (Widoczność)
~Mario
Hatchback 1.8 20v Turbo 150KM 110kW
powinien wchodzić na obroty od 1750 obr/min (dane fabryczne) , ale dopiero od 2500 obr/min (Silnik)
~Skodawiusz
Hatchback 1.8 20v Turbo 150KM 110kW
Jako wysoki kierowca (190 cm) jest mi wygodnie nawet na długich trasach. Gorzej jest dla pasażerów z tyłu (szczególnie za moim siedzeniem). Wygodne dla dwóch osób z tyłu, dla trzech lub dwie i fotelik jest słabo. (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
2,5
~niezadowolony
Hatchback 1.8 20v Turbo 150KM 110kW
W pierwszch dwóch latach wymiana 4 cewek (po gwarancji na własny kioszt), przy ostrzejszej jeżdzie "dusi" się do 3500 obr a potem idzie :( (Silnik)
3,5
~Octavczan
Hatchback 1.8 20v Turbo 150KM 110kW
Auto spisuje się całkiem sympatycznie, ale przy włączonej klimatyzacji zauważalny spadek mocy (przy tylu konikach - niemożliwe)
~info@axer.com.pl