Lista ocen Skoda Octavia I (75)

~opasek@op.pl
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Duży niezawodny wóz ze znakomitym superoszczędnym silnikiem i skrzynią 6. Pali nawet 3,7L - jeżdzi nawet 230km/h......
~123123
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Ani to segment C, ani D. Takie \"Ć\". Tanio, przyjemnie, niezawodnie. Osiągi i potencjał jest :).
~zjczar@ramzes.umcs.lublin.pl
Hatchback 1.9 TDI 130KM 96kW
Jedyne zastrzeźenie do Octavii to tylko tyle,że z jak na dwa lata ma zbyt duży przebieg. W tym czasie zdążyła już być za kręgiem polarnym, na archipelagu Lofotów w Norwegii, w Hiszpanii i Portugalii, na Sycylii i w Dalmacji, a także w Toskanii i na nartach w Austrii. I żadnych usterek!!! Rozstaję się z nią z żalem. objechaliśmy razem całą Europę, ale robię to na rzecz przecież także Octavii - tyle że nr II.
~Grześ
Hatchback 1.9 TDI 130KM 96kW
Porównywałem wiele aut do mojej Octavii. Dużo lepsze marki i gorsze osiągi miały przy większym zużyciu paliwa. Nie mam pojęcia czemu ludzie kupują inne marki. Ta Octavia to najbardziej optymalne auto do obowiązków, świrowania i jednocześnie imponowania (jak ktoś lubi, a lubi na pewno wielu)
~lemontry
Hatchback 1.9 TDI 130KM 96kW
mam porównanie Octavi I i Octavi II moja staruszka jest 1000 razy lepsza od nowej. Nie bierze oleju, nie trzeszczy i mam nią zamiar pojeździc ze 100 tyś bez większych problemów
3,5
~mm
Hatchback 1.9 TDI 130KM 96kW
mam w rodzinie OCTAVIE z przebiegiem 300 tkm normalna eksploatacja, brak poważnych problemów, wytrzymały samochód
~Pawlak
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Auto bardzo dobrze sie sprawuje, za taką cene niekupiłbym żadnego turbodiesla a i wmiare dobrze wyposażonego.
3,6
~pawlow
Hatchback 1.9 TDI 130KM 96kW
serwis w Kielcach - tragedia, w piewszych dniach po odbiorze ołamo co nie miałem zawału. Podejście do klienta podobne jak w marketach - bierz to co dają i zapraszamy na pierwszy płatny przegląd (najlepiej żeby nie zgłaszać usterek)
~miras91
Hatchback 1.9 TDI 130KM 96kW
b.d zakup silnika TDI . wykonane wnetrze mogłoby być lepiej wykończone. układ kierowniczy bez zarzutu. ogolnie dobry samochód-polecam.
3,5
~Jakub
Hatchback 1.9 TDI 130KM 96kW
tani, prosty, plastikowy i mam nadzieje ze bedzie niezawodny...