Ocena kierowcy - Skoda Octavia II Hatchback

ququ, 10 lat temu
Silnik 1.6 MPI 102KM 75kW
Rok produkcji 2010
Skoda Octavia II Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW 2004-2012 - Oceń swoje auto
Dałem się nabrać na \"mądrość ludową\" podszepty wujków z wąsami i nagonkę \"kup skodę, kup skodę\". To najgorsza inwestycja mojego życia, jak pomyślę jaką furkę mogłem kupić za te pieniądze to mnie strzela. Skoda to przereklamowane jedne wielkie G. VW zrobił sobie idealny rynek zbytu dla tych wynalazków a Polacy, no cóż jak to Polacy, bród, smród, ubóstwo i mentalność kmiota ze wsi dlatego kochają wszystko co VW i kupując skodzinę myślą, że wygrali los na loterii. Potem jedno wielkie rozczarowanie, no ale przecież nie przyznają się do błędu sąd zachwalanie skodzin na forach. Trudno taka była strategia VW idealnie wstrzelił się w polską potrzebę motoryzacji tylko dlaczego od lat dajemy sie tak dymać innym?
silnik słaby, ciągnie na wysokich obrotach z gazem to już nieporozumienie
skrzynia jest toporna, skoda postarała si abym ćwiczył mięśnie prawej ręki
znosiło to wozidło od początku, kilka wizyt w serwisie i zawsze tłumaczą, że mam tylko takie odczucia, kurwa mać dałem 50 tysi i jeszcze mam złe odczucia???//
te słupki są fatalne
bagażnik niby przepastny ale co z tego jak z tyłu nie posadzę dwóch dorosłych ludzi tylko foteliki dla dzieci
wyje to cholerstwo dla bidoty
nie liczę gazu dokładnie, ponieważ sam nie wiem co to wskazuje, szarpie na zimnym i jeszcze przełącza się na benzynę podczas jazdy
najgorsza inwestycja w życiu
dwa holowania, padł przepływomierz, alternator się zatarł, problem z łożyskiem z przodu
nie polegam na tym badziewiu

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.6 MPI 102KM 75kW [l/100km]

11,0