Lista ocen Skoda Octavia II Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW 2004-2012 (29) - Ergonomia

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomasz
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Znakomicie. Może i wygląd w środku jest nudny, ale wydaje mi się, że w perspektywie dłuższego użytkowania ma to zalety, ponieważ człowiek się tak nie męczy. Jeździłem samochodem z aluminiowymi wstawkami, bajecznymi zegarami i innymi wodotryskami. Pierwsze wrażenie świetne, ale po dłuższym czasie deska rozdzielcza była irytująca.
~ŁukaRz
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
bardzo dobra, jak na auto za 50 tysięcy wiele miejsca w środku, ogromny bagażnik i cała masa schowków. Polecam fotel z regulacją odcinka lędźwiego i podłokietnik - regulowany góra dół, przód tył - świetne w długich trasach
~grzebciooo
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Piękne wstawki aluminiowe w prędkościomierzach, duży wyświetlacz od radia który wszystko wyświetla- auto w trakcie cofania, aktualne ustawienie climatronica. Na pewno trafi w gusta większości.
~Brajtos
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Jest kilka schowków, autko jest akurat dobrze wyposażone, klima , 4x elektryczne szyby, podłokietniki, el lusterka, i podgrzewane, i sporo innych drobiazgów, więc nie ma się do czego przyczepić
~Bart
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
prawidłowa nic nie stuka nie puka brakuje kierownicy obszytej skórą i sterowania radia mimo dotykowego radia Bolero - które jest naprawdę fajnej jakosci i ma szczegółową wizualizację czujników cofania
~piotr 31
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Stary passat miał wygodniejsze iedzenia.Podłokietnik mógłby być wysuwany trochę bardziej do przodu. Jeśli chodzi o obsługe przycisków to wszystko jest w najlepszym porządku.
~gobi
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Prosto i czytelnie,chociaż podświetlenie zegarów to lipa do potęgi.Liczniki na biało a konsola z radiem i przełączniki zielone .Co za idiota to wymyślił
~Kowalski
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Tak jak lubię. Prosto i wszystko na swoim miejscu, żadnych zbędnych bajerów. Chociaż nie ukrywam, że ze 2 dodatkowe schowki by się przydały.
~Snajper 1980
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Zmiana pozycji wysokości świateł wymaga zaglądania pod kierownicę i trochę gimnastyki, ale jest przecież żadko potrzebna :-) Reszta wzorowo.
~Zadowolony
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
W porównaniu do mojej poprzedniczki astry III to rewelacja. Mam wersję z podłokietnikiem, który dodaje jeszcze jeden schowek. Super.
Skoda Octavia II Hatchback