Lista ocen Skoda Octavia II Hatchback 1.9 TDI PD 105KM 77kW 2004-2012 (68) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 97 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Oktawiusz
Hatchback 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Powiem tak, jeśli kupisz Oktawkę z najtańszym silnikiem 1.4 benzyna, możesz ją mieć z klimą za jakieś 55 tys. (nie patrzcie na cennik, to ściema:) A więc powiedz mi, jakie konkurencyjne auto znajdziesz w tej cenie, które pod względem przestrzeni można porównywać z wyższą klasą, ESP i mnóstwo innych pożytecznych rzeczy ma w standardzie, ma super wydajną klimę, projekcyjne reflektory, czujniki parkowania z tyłu, doskonałą jakość wykończenia...
~pawel
Hatchback 1.9 TDI PD 105KM 77kW
za ponad 70000zl wolabym skode "wypasiona" w wersji fabia-ma wygodiejsze fotele, miejsca dla kierowcy powyzej 190cm wiecej, bogatsza wersje silnikow diesla, a jesli nie zalezy wam na duzym bagazniku....moim 2 autem i 3(mamusinym)sa hondy-accord i civic-moze i sa ciut drozsze w utrzymaniu i maja gowniane male bagazniki ale nic w nich nie trzeszczy nie skrzypi, fotele sa regulowne jak nalezy i moze to i kwestia gustu ale sa o niebo ladniejsze od...
~Mietek
Hatchback 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Cena samochodu jest za wysoka to w końcu tylko przerośnięty kompakt. Skoda umieszcza go w gronie samochodów klasy średniej - to pomyłka. Samochód jest dobry i sprawia radość z jazdy, ale nie dajmy się ogłupiać tą klasą średnią. Z wszystkimi dodatkami dzięki którym niby można by go zaliczyć do klasy średniej kosztuje więcej niż inne renomowane samochody klasy średniej.
~elpolacco
Hatchback 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Według mnie za tą cenę nic lepszego nie znajdziesz. Octavia II jest znacznie tańsza w utrzymaniu niż passat B5 po FL, a znacznie bardziej praktyczna ze względu na to, że jest Hatchbackiem. Dla kogoś kto szuka dużego samochodu jest OK. Jak małego to myślę, że może się skusic na Golfa V - podobna jakość i cena.
~Robert
Hatchback 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Po 2 latach użytkowania uważam , zż to dobry wół roboczy do codziennej pracy ,ale na pewno nie idealny. Ma wady a cena nowego czy też 2-3 latków jednak za wysokado jego rzeczywistej wartości. Mit niezawodnego \"niemca\" zwłaszcza w 1,9 TDI robie swoje. Teraz chyba wybrałbym coś innego.
~BUKOSZ
Hatchback 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Rewelacja, poprzednią i obecną dzielą lata świetlne. To już \"prawie\" audi, choć do tego to jeszcze dziesiątki lat. Dobrze, że Skoda należy do VW wychodzi jej to tylko na dobre. Od tego czasu rzesza zwolenników tej marki regularnie rośnie. Niesamowite jest to że auto bardzo mało traci na wartości.
~Krzysiek
Hatchback 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Trochę za droga. Gdyby jej cena była niższa o 10tyś., to byłaby hitem na drodze, a tak to trzeba naprawdę troszkę pomyśleć. Wyboru dokonałem biorąc pod uwagę AVENSIS, VECTRĘ. Przy tej cenie auta powinni pomyśleć o lepszej jakości lakieru (bardzo miękki). Zła jakość twardego plastiku (podatny na zarysowania).
~Brunkalla
Hatchback 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Szukałem, porównywałem, dzwoniłem no i zdecydowałem się na Octavie II w wersji Elegence. Przyszłym posiadaczom proponuję odwiedzenie kilku dilerów, można wyrwać bardzo dużo prezentów. Odradzam kupowanie w dużych miastach, tam klient i tak przyjdzie - jechać na prowincję, a serwis i tak można wybrać dowolnie
~god
Hatchback 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Jakość wykończenia wnętrza bobra. Tapicerka się nie wytarła, plastiki też dość odporne na zarysowania. Oczywiście zawsze mogłoby być taniej. Kupiłem auto w listopadzie ze znacznym upustem. Myślę, że samochód wart swojej ceny.
~Kierowca
Hatchback 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Uważam, że za tą cenę nikt nie znajdzie lepszego auta. A wersja Ambiente posiada wszystko co jest niezbędne, a kosztuje 75000tys. Jeśli ktoś chce się bawić tempomatem lub klimatronikiem, to może kupić wersje Elegance.
Skoda Octavia II Hatchback