Ocena kierowcy - Skoda Octavia II Hatchback

lszlachta, 11 lat temu
Silnik 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Rok produkcji 2005
Skoda Octavia II Hatchback 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW 2004-2012 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : czy to r15 czy r17 ladnie tlumi nierownosci
silnik moze byc ale nie powala na kolana - duzy plus za 6 biegow. duzo miejsca, wykonczenie calkiem ok poza uszczelkami w drzwiach - podobnie wykonanie widzialem w duzym fiacie :( ma to na pewno wplyw na wyciszenie, ktore jest ponizej oczekiwan.
dobrze ale od silnika 170KM dzieli go mala przepasc, jesli raz pojedzie sie czyms lepszym czuc roznice
6 biegow, nie mam uwag
r17 225/45 na autostradzie, dwupasmowkach super ale na wiekszosci drog jednak czuc nierownosci. Na standardowym rozmiarze komfort jest lepszy.
bez uwag
sporo schowkow i bardzo duzo miejsca nawet bez skladania tylnych siedzen - mam male dziecko wiec to akurat w tym momencie jest wazne
klimatyzacja mrozi szybko, ogrzewanie grzeje podobnie dobrze- bez uwag
bardzo przestronne auto - nie mam zadnych uwag
Jeden z wiekszych minusow - oczekiwalem czegos wiecej. na r17 beznadziejnie juz przy 140kmh, zima na r15 troche lepiej ale wydaje mi sie, ze ponizej sredniej.
Codzinnie robie ok 100km - 80% poza miastem. Jesli tylko mozliwe tempomat i ok 120kmh, spalanie wg komputera 5,5l. Do tej pory wymienialem rozrzad (z pompa wody 800zl), klocki i tarcze z tylu 300zl, poza tym odpukac zadnych problemow i napraw od ponad roku
Jest na bardzo rozsadnym poziomie.
Wersja Elegance - mam wrazenie, ze spasowanie jest lepsze niz w podstawowych wersjach ktore widzialem
brak

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW [l/100km]