Lista ocen Skoda Octavia II Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW 2005-2012 (19) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mxw
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Do dziś byloby 5gwiazdek. Nic się nie działo. Jednak przy 230tyś km padła skrzynia (wada fabryczna - wywaliło dziurę aż olej się wylewał) plus sprzęgło do wymiany. Koszt używki skrzyni z rozbitka udalo się pozyskac za 1200zł. Nowe sprzęgło 450zł. Koszty przyzwoite - minus z nową skrzynią - prawie niedostępna już a cena zaporowa - trzeba szukać używki z małym przebiegiem.
~Henio
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Instalacja lpg w cenie nowego auta i 7(siedem) przyjazdów do serwisu aby wyłączyć kontrolkę chek.Przerastało skodę i ASO. Teraz jak dzwonią ankieterzy na zlecenie skody polska i pytają się o moją opinie po usłyszeniu ,że ostanio trafiłem do serwisu na lawecie przerywają ankietę,tak im kazano! Wiarygodność przede wszystkim.
~Kraczer
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Choć auto oceniłem w wielu płaszczyznach przeciętnie to po 400 tysiącach od nowości na lpg coś tam wiem o nim….cena utrzymania jest śmieszna i remont silnika ze skrzynką co 250 tysi mozna śmiało brać na klate.
~J.Kowalski
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Po 30500 km padła sonda lambda (tuż po gwarancji-koszt wymiany w ASO 1050 pln. Zaraz po tym ,padły wtryski gazowe(koszt wymiany w ASO 1450 pln. Nie polecam.
~bilki10
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Nic poważnego się nie zepsuło jakieś pierdoły manetka od tempomatu, uszczelka pokrywy zaworów koszt 65 zł,manżety przegubów 50 zł.
~Kraczer
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Skrzynia po 270.Podobno to standard.Ale usterka mówi Ci przez kilka miesięcy ,,cześć , pamiętaj , czas na wymiane”-nic nagłego
~Andi
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Brak choć mam ochotę poprosić o ingerencję w skrzynię biegów - chodzi strasznie tępo i nie wystarcza mi tłumaczenie, że to norma
~Karol Przesmycki
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Jedynie przepustnica i skrzynia biegów były naprawami, których nie przewidywałem. Pozostałe to eksploatacyjne
~Z. M
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
skrzynia się kończy,one tak mają ( opinia pana z ASO ) Nagle spadki mocy silnika ! ! !
Dziennik kosztów dla Skoda Octavia II Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
7,7
9,6
~borumb
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Brak jakichkolwiek awarii jak na razie. Samochód na gwarancji nóweczka wiec co ma się psuć.
Skoda Octavia II Kombi