Lista ocen Skoda Octavia II Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW 2005-2012 (20) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotrek
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
To jest as octavii. Masakra, jakie to auto jest wielkie. Wyprofilowanie wnętrza jest takie, że po 14 godzinach jazdy wysiadłem z auta bez problemu, a nie jak połamaniec. Z tyłu masa miejsca. Nogi można spokojnie wyłożyć. Mam 185 cm wzrostu i żadnych problemów z siedzeniem tak z przodu jak i z tyłu
~Andi
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Ogromny bagażnik, z przodu miejsca duzo ale z tyłu na nogi prawie go brak - mam 187 cm wysokosci więc za mną raczej nikt nie usiądzie chyba że będę jechał z nogami na kierownicy.
~bilki10
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Dla czterech osób ok, piąta osoba to już jak w puszce z sardynkami ale ja na tylnej kanapie nie jeżdżę tym samochodem więc dla mnie wystarczająco miejsca
~mxw
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Dużo przestrzeni na nogi i do sufitu. Jedyny minus że wąska tylna kanapa - przy dwóch fotelikach nawet szczupła osoba ma problem z jazdą pomiędzy.
~Karol Przesmycki
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Samochód oferuje dużo przestrzeni zarówno w I rzędzie jak i dla pasażerów. Miejsca na głowami jest dużo nawet dla wysokich osób.
~Bibuch
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Auto bardzo przestronne trudno znaleźć auto z tej klasy, które ma więcej miejsca w środku. Bagażnik Ogromny! :)
~irek
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Dużo miejsca z przodu a jeszcze więcej dla pasażerów z tyłu (porównuję do innych aut tego segmentu, którymi jeździłem)
~borumb
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Duża przestrzeń bagażowa oraz nie spodziewałem się sporo miejsca z tyłu dla pasażerów. O kierowcy nie wspomnę ponieważ jest doskonale.
~Aleksander Opole
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
mam 194 cm wzrostu, nie jest to limuzyna ale bezproblemowo pakowaliśmy się na wakacje w 4 osoby
~Karol
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Za ciasno z tylu dla pasażerów, ale coś za coś albo większy bagażnik albo więcej miejsca z tyłu
Skoda Octavia II Kombi