Lista ocen Skoda Octavia II Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW 2008-2012 (15) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pamin1
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Póki co nic nie musiałem naprawiać. Oby tak dalej. Jednak proszę pamiętać, że po zakupie kilka czynności a tym samym pieniędzy włożyłem i teraz to procentuje. Wymieniłem olej po 8500 km. Z Shela oryginalnie nalanego w zakładzie zmieniłem na Motula. Olej to podstawa! TSI musi mieć wymieniany do 10 000 km. Nie słuchajcie bajek salonu/serwisu. Unikajcie Long Life, bo po 25000-30000 km to się wymienia na zachodzie Europy jak ich auta jeżdżą tylko...
~Wojtek
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Auto opuściło fabrykę ze źle ustawioną geometrią zawieszenia, po poprawkach w serwisie, jest OK. Do zgłoszenia piszcząca jedna tylna szyba przy opuszczaniu oraz trzeszcząca krata montowana już poza fabryką (auto z homologacją ciężarową). Poza tym nic.
~Marceli
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
komputer , panel klimatronika, rozrusznik 2x , centralny, kluczyk rozleciał się w stacyjce skoda tak ma to słowa pana z ASO !!!!!!! . i jeszcz e 20 - 30 innych awarii szkoda pisać
~Marcin G,
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Brak awarii jak n razie. Uwaga na miękki lakier (mam metallic) i szyby, które bardzo łatwo zarysować. Po 3 latach najchętniej wymieniłbym przednią szybę bo ma tyle rys.
~leksander
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
gdzieś w konsoli centralnej czasami coś napierdziela. Słucham Sepultury i Vadera, więc niezbyt to przeszkadza : ))
~marcopolo
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Żadnych problemów. czekam na pierwszy przegląd wg. wskazań komputera. Komputer pokazuje, że przegląd będzie za ok 7 tys km.
~werner_beinhart
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Jest problem z jednym z głośników i nawiew zaczął pracowac bardzo głośno.
~niki
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
setki awari to szyby, lusterko , spryskiwacz lista niema końca tragedia
~Artur
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Jak na razie w pierwszym miesiącu zrobiłem prawie 10tys/km ale bez uwag i awarii.
~TaZ
Za krótki okres posiadam, nie moge sie wypowiedziec ale daje 5 gwiazdek :DDDDD