Lista ocen Skoda Octavia II Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW 2008-2012 (14) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojtek
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Jeśli będziemy pamiętać, że to auto klasy kompakt, ocena nie może być inna. Z przodu nawet koszykarz usiądzie wygodnie, z tyłu moja żona siada za mną (a mam ponad 180 cm. wzrostu) komfortowo. Ja sam jestem w stanie bez problemu usiąść za fotelem kierowcy ustawionym dla siebie. Bardzo wysokie osoby z tyłu nie będą czuć się komfortowo, ale jak na tę klasę jest naprawdę bardzo dobrze. I do tego ogromy bagażnik.
~pamin1
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Tutaj nie ma co pisać. Jest spora. Tak samo duży jest Passat, większy Mondeo i Superb. Dla czteroosobowej rodziny wystarczający aż za. I tak jeżdzę głównie sam albo żona jedzie w trasę z dziećmi.
~marcopolo
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Dla tej klasy auta lepiej niż wystarczająca. N apewno są auta bardziej obszerne, ale jeśli rozpatrujemy skodę jako auto rodzinne - przestrzeń skonfigurowana optymalnie. Duży plus za ogromny bagażnik.
~Marcin G,
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Z przodu bardzo dobrze, z tyłu przeciętnie. Mam długie nogi chociaż tylko 1.80 wzrostu ale za mną jest ciasno. Tylna kanapa bardzo twarda, niewygodna w dalsze trasy.
~leksander
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
dla mnie siedzienia z przodu są stanowczo za krótkie (184 cm wzrostu). Siedzenia z tyłu są zbyt pionowe i przez to wygodne. Ale miejsca jakims cudem więcej niż w A4 i Exeo
~Bart
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
dla mnie idealnie, choć pewnie duzy facet czy kobieta na miejscu kierowcy by mógł narzekać, ale ja ma 180 cm wzrostu, szcupłym i miejsca mam mnóstwo. A pasazerowie to mogą tańczyc ;-)
~werner_beinhart
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Dla 4 osób OK. Piąty pasażer z tyłu na środku - tylko na krótkich odcinakch.
~remek
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
mało miejsca z tyłu na nogi, niewygodne (pionowe) ustawienie oparcia tylnej kanapy
~kamisdsg
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
sporo miejsca dla kierowcy i pasarzerów no i ten wielki kufer
~mirek_p1
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Bardzo dużo miejsca dla kierowcy i pasażerów nie mówiąc o bardzo pojemnym bagażniku.
Skoda Octavia II Kombi