Lista ocen Skoda Octavia II Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW 2008-2012 (9) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojtek
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Auto nie było tanie (skończyły się czasy tanich Skód). Jednak biorąc pod uwagę świetny silnik, bogate wyposażenie w wersji Elegance, dobrą jakość użytych materiałów (jedyne zastrzeżenie to łatwo rysujące się plastiki przy tunelu środkowym), auto jest warte swojej ceny. Skoda jakością dorównała, a w niektórych przypadkach przegoniła konkurencję, niestety ma to wpływ na ceny. Nie ma nic za darmo.
~Artur
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Nie był to tani zakup bo prawie 100tys zł ale mam w samochodzie wszystko czego oczekiwałem: duża navigacja, ksenony, DSG, silnik 160KM. Oczywiście ktoś może powiedzieć, że za te pieniądze można kupić BMW ale ja mam 2 lata spokoju w zakresie napraw a przewidywany roczny przebieg to 70tys.km
~leksander
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
gdzyby to było tansze- nikt rozsądny nie kupił by nic innego. potwierdza to fakt, że na rynku aut uzywanych nie znajdziesz za 50 tys. oktavii z dobrym wyposażeniem i tym silnikiem (1,4 lub 1,8), a golfa lub leona- bez problemu.
~pamin1
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Za tą cenę i za to, że nie musiałem wkładać pieniędzy na wielkie remonty to rewelacja. Mogę przeboleć spalanie - chociaż wiedziałem, że właśnie może tak spalać. Mój wybór. Nie płaczę.
~DARIUSZ
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
MAM WERSJE ELEGANCE WIĘC ZA OK 95KOŁA MAM SUPER AUTO Z WSZYSTKIMI MOŻLIWYMI GADŻETAMI, NO PRAWIE!!! JESTEM ZADOWOLONY!!!!
~niki
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
za takie pieniądze mozna zakupic auto a nie to coś bo to autem wstyd nazwać
~Matrix
Bardzo wysoki.