Lista ocen Skoda Octavia II Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW 2008-2012 (14) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojtek
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Zawieszenie dość sztywne, sprężyste, zapewnia jednak wystarczający komfort. Niektórzy narzekają, że twarde, jak dla mnie w sam raz. Pewna jazda w zakrętach i na wprost również przy wysokich prędkościach. Jedyne zastrzeżenie, do zła geometria w nowym aucie po odebraniu z salonu (nieznacznie ściągał), po regulacji w serwisie (gwarancja) jest OK. Duży plus dla zawieszenia, to jego cicha praca.
~pamin1
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Jeździ bardzo dobrze. Trzyma się drogi, chociaż o tym pewnie musieliby napisać Ci co wchodzą w zakręty ponad 100 km.h. Na moją jazdę 80 km jest bezpieczne i nie było problemów. Jeżdżę na nowych oponach Fulda Ecocontrol 195/65R15. Ciche i oszczędne.
~leksander
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
bardzo dobre zawieszenie na dzirawe drogi. mam pakiet dla tzw. kiepskich dróg i nieco podwyżsone zawieszenie- wjadę na każdy krwężnik, ale na zakrętach nieco za bardzo auto przechyla na bok.
~TaZ
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Co do układu jezdznego nie jestem zbyt jego pewny jeśli chodzi o zachowanie, jest bardzo dobrze zestrojone zawieszenie jedzie sie fajnie wygodnie itp itp. ale na zakrętach lekko sie kiwa.
~Marcin G,
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Jest OK ale czuć, że to kompakt a nie limuzyna pokroju Passata. Jest dość sztywny i co mi najbardziej przeszkadza to czuć prędkość. Nie ma się ochoty jeździć szybciej niż 140 km/h
~Michal M.
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
auto dobrze trzyma sie drogi, wszelkie systemy wspomagajace dzialaja prawidlowo, pomimo ze to nie 4x4 wjezdza na osniezone/oblodzone wzniesienie, gdzie inni nie zawsze daja rade
~marcopolo
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Dla mnie zestrojony wystarczająco komfortowo a za razem ma się poczucie, że samochóod dobrze trzyma się drogi. Udany kompromis.
~mirek_p1
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Jest jeszcze lepszy niż w roomsterze a 17\'\' poprawiają właściwości jezdne i można sobie na zakrętach poszaleć:)
~werner_beinhart
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Przednie koła potrafią zerwać przyczepność, 160KM to czasami zbyt dużo. Komfortowo zawieszony.
Dziennik kosztów dla Skoda Octavia II Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
7,4
~Matrix
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Bez uwag super juz o tym pisałem :)
Skoda Octavia II Kombi