Ocena kierowcy - Skoda Octavia II Kombi

Kendzierzawy, 10 lat temu
Silnik 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Rok produkcji 2005
Skoda Octavia II Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW 2005-2012 - Oceń swoje auto
Silnik : Świetne połączenie dynamiki i oszczędności daje dużo przyjemności.
Układ elektryczny : Wyskakują co jakiś czas błędy komputera.
Zawieszenie : Na polskich droga nie wytrzymuje za długo
Autko całkiem przyjemne, kompromis niemal pod każdym względem lecz kompromis pozytywny, autko jest dynamiczne i oszczędne, wygodne i precyzyjne w prowadzeniu, pojemne a jednocześnie nie zabiera dużo miejsca pod domem.
Bardzo przyjemny, pozwala na wygodną i oszczędną jazdę po mieście a poza miastem daje dużo zabawy i nie trzeba się martwić ze utknie się za jakimś tirem.
Całkiem precyzyjna, biegi wchodzą tak jak trzeba.
Bardzo przyzwoity, prędkość i zakręty przestają być sobie niemiłe.
Mam małe zastrzeżenia ale jeszcze nie doszło do sytuacji żebym nie widział gdzie jadę czy coś nadjeżdża, tylko czasami trzeba się troszkę pogimnastykować.
Nie można chcieć więcej wszystko jest jasne na pierwszy rzut oka, niczego nie trzeba szukać i zawsze wszystko jest pod ręką.
Auto nie paruje, wnętrze szybko się nagrzewa i rozmraża szyby w wystarczająco dobrym czasie.
Z przodu nie można mieć jakichkolwiek zastrzeżeń trzeba mieć niebotyczne rozmiary żeby było niewygodnie, z tyłu czasem brakuje miejsca na nogi.
Na pewno może być lepiej ale też nie przeszkadza w codziennym jeżdżeniu, przy wysokich prędkościach słychać że się jedzie ale dźwięk silnika również daje radość ;).
Samochód z pełnym bakiem jest gotów pojechać w każdy zakątek polski i jeszcze nas tam będzie woził bez dodatkowego tankowania przy czym pełen bak nie kosztuje wcale tak wiele
Auta nie mam od nowości więc trudno powiedzieć ale z mojego punktu widzenia wszystko jest na miejscu, części nie są bardzo drogie.
Zdarzają się i bywają denerwujące pomniejsze problemy z elektroniką ale nic takiego czego nie da się rozwiązać podczas krótkiej wizyty w warsztacie.
Jak narazie nic mi sie nie przydarzyło mimo iż w zdążyłem zrobić autem troszkę kilometrów.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW [l/100km]

5,6