Lista ocen Skoda Octavia IV RS Liftback (13) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~T
RS Liftback 2.0 TSI 245KM 180kW
Myślę że w ostatecznym rozrachunku RS jest skonfigurowany i wyceniony dość rozsądnie. Alternatywą jest Sportline 190KM 4x4, ale żeby w Sportline mieć np. ACC trzeba dopłacić za pakiet Sportline Selection i robi się dość drogo bo cena przekracza wtedy 160tys. wg aktualnego cennika. Oprócz tego trzeba też dopłacić za nawigację Columbus 4.2 tys.
~Darek
RS Liftback 2.0 TSI 245KM 180kW
Trudno o lepszą relację ceny do jakości, użyteczności i frajdy. Bardzo dobre auto, nie rzucą się w oczy a wiele potrafi i daje ogromną frajdę/przyjemność z jazdy.
~Kmiecik
RS Liftback 2.0 TSI 245KM 180kW
Nadal sporo tandety w aucie i tanich plastików tam gdzie ich nie powinno być skrzypi mi coś z pod konsoli . Wydając 181 tyś liczy się że będzie lepiej ale to nadal Skoda .
~Kmiecik
~Nowe RS
RS Liftback 2.0 TSI 245KM 180kW
Przyznam sam sobie jestem winy podpaliłem się jak małe dziecko i teraz mam rodzinne auto NIE usportowione rodzinne .
~bart
RS Liftback 2.0 TSI 245KM 180kW
Stosunek osiągi/spalanie/jakość wykonania do ceny na bardzo wysokim poziomie.
~Buki
RS Liftback 2.0 TSI 245KM 180kW
Rynek ostatnio zwariował więc chyba trzeba się cieszyć że w ogóle dowieźli auto :-)
~bartosz_piszczek
RS Liftback 2.0 TSI 245KM 180kW
Dynamiczne auto o bardzo dobrych osiągach i jakości wykonania.
~ZL
RS Liftback 2.0 TSI 245KM 180kW
NIełatwo kupić coś lepszego w tej cenie
~Rozczarowany Skodą
RS Liftback 2.0 TDI SCR 200KM 147kW