Lista ocen Skoda Rapid II Liftback (52) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek
Liftback 1.2 TSI 105KM 77kW
Jest ok, ale bez rewelacji. Trzymanie w zakrętach mocno przeciętne, być może jednak jest to spowodowane 15 calowymi kołami.
~mo-1978
Liftback 1.2 TSI 105KM 77kW
Przy większych prędkościach znosi przy podmuchach. Ze względu na lekki silnik słaba przyczepność przy ruszaniu.
~kulawy
Liftback 1.2 TSI 110KM 81kW
Uwaga na podmuchy boczne. Można się przyzwyczaić. Na początku czułem na kierownicy nawet mijanie (wyprzedzanie) przez osobówkę.
~Paweł
Liftback 1.2 TSI 105KM 77kW
na dobrych drogach pozytywnie, na koleinach i przy wietrze bocznym ściąga na boki.Zawieszenie bardzo twarde, **** boli.
~mm
Liftback 1.2 TSI 105KM 77kW
Pewne prowadzenie w zakrętach + seryjne ESP. Niski komfort na nierównościach - zawieszenie zestrojone jest sztywno.
~pablo_fso
Liftback 1.6 TDI 105KM 77kW
Przeciętnie. Nie jest to poziom Forda Focusa, ale też nie jest to Daewoo Matiz. Do spokojnej jazdy jak najbardziej OK.
~Marcin
Liftback 1.2 TSI 105KM 77kW
Dobrze trzyma się drogi i zakrętów chociaż już mam jakieś stuki w tylnym zawieszeniu ale to zasługa naszych równych dróg!
~Tag585
Liftback 1.2 TSI 105KM 77kW
Dla mnie OK. Wygodnie i nie kanapowo. Zarówno z samym kierowcą jak i z pełnym obciążeniem.
~Paweł
Liftback 1.6 TDI 115KM 85kW
Płynnie wchodzi w zakęty i łatwo się prowdzi, momentami ma się wrażenie że "pomaga" kierowcy.
~Krzysztof
Liftback 1.6 TDI 115KM 85kW
Bardzo podatny na wiatr boczny. Większa prędkość na autostradzie skutkuje przybyciem siwych włosów.
Skoda Rapid II Liftback