Oceny Skoda Rapid– wybierz generację

Najnowsze oceny Skoda Rapid

~Ebit
Liftback 1.2 TSI 85KM 63kW
Skoda Rapid II
Mały z zęwnątrz, duży w środku. Osiągi określilbym jako "zadowalające - wystaczajace" mając na uwadze rodzinno/miejski charakter auta. Zdecydowanie za twarde zawieszenie - moze to kwestia pierwszego rocznika który mam, moze zużycia po ponad 100 000km, ale jeździłem nowym (300km przebiegu) poliftowym rapidem 2017 i było duzo bardziej komfortowo
~Miro
Spaceback 1.6 TDI 90KM 66kW
Skoda Rapid II
Generalnie to dopiero początek naszej wspólnej przygody, planowane jest wspólne przejechanie 300 km. Auto jest miłe dla oka, dość przestronne. Niestety niska wersja wyposażeniowa trochę drażni plastikowością, ale nie jest tragicznie. Niestety większość współczesnych aut ma twarde plastiki, taki czas "księgowych".
~sattrab
Spaceback 1.2 TSI 110KM 81kW
Skoda Rapid II
Miesiąc myślenia, analizowania, pytania, szukania. Jednak wybrałem dobrze.
~luckas
Liftback 1.6 TDI 105KM 77kW
Skoda Rapid II
wybierając samochód spędziłem mnóstwo czasu bo nie mogłem sie zdecydować co kupić. Potrzebowałem auta do jeżdżenia a nie do szpanowania. Decydując sie na skodę rapid byłem świadomy co kupuję więc nie jestem rozczarowany. Przed kupnem siedziałem i jeździłem danym modelem wiec nie brałem w ciemno jak to sie mówi. Jeśli chodzi o pozytywy to: silnik który jest bardzo oszczędny i pomimo tylko 105 KM dynamiczny, przestrzeń w środku jak i ogromny...
~Adam
Liftback 1.2 TSI 110KM 81kW
Skoda Rapid II
Powinni poprawić zawieszenie na bardziej miękkie i opuścić cenę o 5 tys. , wtedy byłoby idealnie.
~kierownik50+
Spaceback 1.2 TSI 105KM 77kW
Skoda Rapid II
Autko wygodne, w miarę oszczędne ,szczególnie jak się jeździ w pojedynkę lub max w dwie osoby. Dość dobrze wyposażona-wersja style plus.
~mm
Liftback 1.2 TSI 105KM 77kW
Skoda Rapid II
Bardzo dynamiczne auto: 0-100: 9,8s (testy w jednej z gazet). Niezłe prowadzenie w zakrętach, wyśmienite hamulce. Niskie spalanie. Olbrzymi bagażnik jest dużym atutem. Ta wersja nadaje się na polskie drogi - można nią skutecznie wyprzedzać.
~PJ40
Liftback 1.2 MPI 75KM 55kW
Skoda Rapid II
Dla czteroosobowej rodziny z dwójka dzieci jest wręcz doskonałe. Ilość miejsca od miejsc przednich, poprzez kanapę dziec aż po bagażnik jest olbrzymia. Prowadzenie auta przyzwoite a całość bardzo mocno przemyślana.
Dziennik kosztów dla Skoda Rapid
5,2
6,2
6,6
~missqu
Liftback 1.6 TDI 115KM 85kW
Skoda Rapid II
Jak na razie wszystko ok. Najlepsze jest spalanie, osiągnięcie 6l/100Km to nie lada wyczyn. Dziwią mnie opinie ludzi, jeżdżących tym samochodem i oczekujących s-klasy. Stosunek jakości do ceny na najwyższym poziomie.
~Marcej_Rapid
Liftback 1.2 TSI 85KM 63kW
Skoda Rapid II
Wystawiłbym ocenę 5, ale jednak to wyciszenie auta przy wysokiej prędkości, powinno być lepsze. Poza tym uważam, że Skoda po raz kolejny zrobiła dobry samochód w swojej klasie, w konkurencyjnej cenie.
Skoda Rapid