Ocena kierowcy - Skoda Rapid II Liftback

rav, 6 lat temu
Silnik 1.2 TSI 85KM 63kW
Rok produkcji 2015
Skoda Rapid II Liftback 1.2 TSI 85KM 63kW 2012-2015 - Oceń swoje auto
Inne : Przestrzen: bagażnik, tylna kanapa, przód kierwca i pasażer Ładna linia nadwozie
Auto mam od 2 lat zakupione w salonie, obecnie zrobiłem 40000km. Skoda Rapid liftback - auto rodzinne, poprawne, bardzo duży bagażnik, dużo miejsca na tylnej kanapie, z przodu bez zastrzeżeń, (troszkę wąski, 140km/h czuć podmuchy boczne wiatru, za pierwszym razem gdy jechałem na "pusto' przestraszyłem się - kwestia przyzwyczajenie Auto bez zbędnych bajerów (takiego szukałem), prosta bezawaryjna konstrukcja, przód zawieszenie kolumna mcpherson, tył belka skrętna. Niskie koszty eksploatacji tj. (oleje, filtry, tarcze hamulcowe, klocki), z drugiej strony" Jak dbasz tak masz". Lekka buda 1050kg. Silnik 1.2tsi, 5-biegowa skrzynia, 85 koni, moim zdaniem optymalny stosunek pojemności silnika do mocy(pamiętajmy to samochód rodzinny a nie sportowy na zwijanie asfaltu spod świateł). Układ kierowniczy bardzo dobry. Spalanie miasto 6 do 8l, na trasie 6,5 do 7 z całą załogą na pokładzie przy 130km/h. Moim zdaniem godny polecenia,(przed zakupem skody testowałem forda focusa, kia creed, opla astrą, - zdecydowałem się na skodę nie żałuje).
Optymalny
Boczne podmuchu powyżej 130km/h
To nie mercedes, więc bez przesady
j/w
brak Wymiana na czas i wszystko gra