Lista ocen Skoda Rapid II Spaceback Facelifting (11) - Karoseria

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andrzej
Spaceback Facelifting 1.0 TSI 110KM 81kW
Zero zastrzeżeń. Póki co po 2 latach i 45 tys km zero śladów użytkowania. Lakier jest zadziwiająco mocny bo tablica rejestracyjna z przodu jest w tragicznym stanie po jeździe autostradowej (odpryski na czarnej farbie liter) natomiast na zderzaku i masce nie widać śladu. Szacuje że z 45 tys km przejechanych tym autem jakieś 30 tys zrobiłem po autostradach i drogach szybkiego ruchu.
~Andrzej
Spaceback Facelifting 1.0 TSI 110KM 81kW
Ciężko mi się wypowiedzieć bo auto ma dopiero pół roku i 10k km na liczniku. Jak dotąd nie zauważyłem żadnych odprysków pomimo że 90% przebiegu zrobiłem na autostradach i drogach szybkiego ruchu. Lakier nie odbarwia się też od ptasich odchodów, nie zauważyłem także żadnych rys. Narazie jest bardzo dobrze, zobaczymy jak będzie dalej.
~Jacek
Spaceback Facelifting 1.0 TSI 110KM 81kW
Nie mam zastrzeżeń do blachy.Drzwi zamykają się lekko i przyjemnie. Lakier dość delikatny - łatwo zrobić ryskę nawet palcem - myć tylko delikatną gąbka lub miękką szczotką.Klapa tylna podnosi się bardzo wysoko ,ale pomaga rączka z tworzywa umieszczona od wewnątrz, z prawej strony za której pomocą łatwo zamyka się bagażnik.
~kubuss21
Spaceback Facelifting 1.0 TSI 110KM 81kW
Najlepiej nawet nie patrzeć z bliska bo kto wie czy od tego też nie zrobią się ryski. Po spojrzeniu teściowej lub zazdrosnego sąsiada będzie tak na 100%:-) Ogólnie bardzo kiepsko. Powłoka lakiernicza naprawdę słaba.
~SKSK
Spaceback Facelifting 1.0 TSI 110KM 81kW
Lakier wyglada na dobry i nałożony porządnie. Elementy ukryte pod uszczelkami czy plastikami również są równomiernie pokryte lakierem. Nie ma prześwitów czystej blachy.
~Wojtek
Spaceback Facelifting 1.0 TSI 110KM 81kW
Po około 4-5k km wydaje się być wszystko w porządku. Przy oględzinach widać dobre zabezpieczenie progów i innych newralgicznych miejsc.
~Rav
Spaceback Facelifting 1.0 TSI 110KM 81kW
Bardzo pojemny samochód, zwłaszcza w tej klasie. W zupełności wystarczy dla rodziny 2+1.
~Karol
Spaceback Facelifting 1.0 TSI 95KM 70kW
Dziwna kategoria . Jesli chodzi o to - to nie kapie na głowę :)
~Mxx_rs
Spaceback Facelifting 1.0 TSI 95KM 70kW
Sporo miejsca w środku, bardzo duży bagażnik jak na tę klasę samochodu.
Dziennik kosztów dla Skoda Rapid II Spaceback Facelifting
5,8
~blindmen
Spaceback Facelifting 1.0 TSI 110KM 81kW
Miękka balacha ale to chyba już standard każdej marki.
Skoda Rapid II Spaceback Facelifting