Oceny Skoda Roomster Mikrovan Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW 2010-2015

Skoda Roomster Mikrovan Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW 2010-2015 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Skoda Roomster Mikrovan Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW 2010-2015

1,9
~Nabity w butelkę
Mikrovan Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Dobre auto dla osub lubiacych naprawiać auta bo skoda Roomster to wymarzone auto do tego celu. Zacznę od początku auto kupione jako trzecie w domu tkie małe służbowe autko (nie dla pracownikow ) i zaczeło się 3x padla elektronika ale to nie koniec zawieszenie rozlatuje się co 6 tyś km ( polskie drogdi dla skody to przeszkoda nie do pokonania ) urwane odboiniki tylniego zawieszenia to norma ( co nato ASO tak bywa w tym modelu ? ! ? ! ) czy to...
~Mateo
Mikrovan Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Autko przez te 4 lata mnie nie zawiodło. Wsiadasz i jedziesz po prostu auto do codziennego użytku można też nim sporo przewieść jeżeli chodzi o gabaryt co do ładowności to nie wiem nigdy go nie obciążałem Adaptacja wnętrza jest rewelacyjna. Zawieszenie do tej pory funkcjonuje bez zarzutu, elektryka również. Nie mogę nic złego na to auto powiedzieć.
4,1
~el_karollo
Mikrovan Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Pancerny samochód, używam auta w firmie. Zawieszenie wymieniane co 100 tys. km, silnik bardzo dobry przy regularnym serwisowaniu, natomiast turbina słaba u mnie wymieniana 2 razy. Może gdyby była dobrze użytkowana to nie było by wymian.
~Paweł
Mikrovan Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Auto kupiłem nowe w salonie. Chciałem sprawdzić jak to jest. Dodatkowo okazało się, że Skoda ma naprawdę niezłe warunki finansowania... Po 3 latach użytkowania mogę napisać, że auto spełnia wszystkie moje oczekiwania. Póki co nie było żadnej awarii. Po prostu bardzo dobry pojazd rodzinny.
1,9
~:( nie
Mikrovan Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Auto miało być tanim dodatkiem małe ekonomiczne bezawaryjne takie miało być ale jest inaczej ciągłe awarie ciągle coś ile można po serwisach jeżdzić auto z 2010r i taka kicha Miałem octacie I i tam takich jaj nie było a to to nie auto to g..#@!!!
3,7
~Paweł
Mikrovan Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Idealne auto dla małej rodziny. Jak na tak małe auto jest bardzo pojemne, silnik odpowiednio dynamiczny i w miarę oszczędny. Design dyskusyjny ale nie można mu odmówić dynamiki i świeżości. Wykończenie wnętrza jak na tak budżetowe auto bardzo przyzwoite.
Dziennik kosztów dla Skoda Roomster Mikrovan Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
7,9
~Lukasz
Mikrovan Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
za ta cene nie ma nic lepszego, mozna probowac kupic Rumunsko-francuskie wynalazki ale to zupelnie inna liga. tutaj mamy ladna czeszke z niemieckim wykonaniem :-)
3,7
~kot_pracz
Mikrovan Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Jeśli ktoś musi mieć auto rodzinne, nie stać go na duże kombi i lubi nieszablonowy design Roomster jest dla niego (lub dla niej).
~skodziarz
Mikrovan Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Samochód super rodzinny, polecam szczególnie szklany dach - dzieciaki z tyłu zachwycone. Idealne autko dla rodziny, na zakupy i wypady za miasto i na wczasy
~Łukasz
Skoda Roomster Mikrovan Facelifting